ФК "Тернопіль" провів чергову двосторонку

02 липня 13:07
Переглядів: 204
фк тернопіль

На футбольному полі Тернопільського національного педагогічного університету ФК «Тернопіль» провів чергову двосторонку. В ній команда, в яку увійшли гравці умовно основи перемогла резервістів та футболістів, які перебувають у розташуванні муніципального клубу на перегляді – 6:3.

Рахунок у матчі вже на 5 хвилині відкрив Сергій Полянчук, який майстерно виконав удар зі штрафного (1:0). На 21 хвилині оборонець Сергій Атласюк невиправдано намагався скинути м’яча воротареві. Смугастого перехопив нападник, який перебуває на перегляді та точно поцілив у ворота (1:1). Але вже за хвилину Полянчук на квадратному метрі обіграв Ігоря Козовика та знову вивів «основу» вперед (2:1).

На початку другого тайму Тарас Кривий обікрав захисника і з гострого кута був точним (3:1). Далі вже помилився на виході молодий кіпер «зелених» Володимир Кравчук, котрому Полянчук закинув м’яча за «комірець» (4:1). Він ж відзначився ще одного разу, переправивши м’яча у порожні ворота після того, як Роман Гаврилюк обіграв трьох опікунів і викотив шкіряного прямо під удар Полянчуку (5:1). Дещо скоротив розрив у рахунку Артур Дорі, котрий скористався фланговою передачею та з центральної зони «розстріляв» Арсена Конобу (5:2). Але на цьому команди не зупинилися. Наприкінці матчу вони обмінялися голами. Спершу Роман Гаврилюк після передачі Миколи Когута поцілив м’ячем у нижній кут воріт (6:2), а довершив гольову феєрію Дорі, який обробив непростий м’яч та з близької відстані зумів вдруге в цьому матчі відзначитися (6:3).

Команди виступали в таких складах: «червоні» (основа) – Коноба – Атласюк, Кондзьолка, Дубчак, Соколовський – Чорний, Кіцак, Кривий (М. Когут), Луцик (І. Когут) – Гаврилюк-I, Полянчук; «зелені» (резерв) – Кравчук – захисник на перегляді, Козовик (А. Когут), Дорі, Гаврилюк-II – Гром’як, Радкевич, півзахисники на перегляді – нападники на перегляді.

Зазначимо, що не брав участі в двосторонці досвідчений захисник ФК «Тернопіль» Степан Клекот, який намотував круги відновлюючись після мікротравми (проблеми з задньою поверхнею стегна).

Додамо, що футболісти, які перебувають у тернопільській команді на перегляді представляють футбольні школи Закарпатської, Івано-Франківської, Хмельницької і навіть Донецької областей.