ФК "Тернопіль" провів двосторонку

18 вересня 11:39
Переглядів: 100
фк тернопіль

Вчора, 17 вересня, тренери ФК «Тернопіль» запропонували своїм підопічним провести двосторонку. У протистоянні «синіх» та «зелених» перемогу святкували перші – 5:2.

Першими рахунок відкрили «зелені». Грубою помилкою Ігоря Курила скористався Іван Тарабалка (0:1). Далі настав зірковий час «синіх». Спершу Віталій Богданов прямим ударом зі штрафного зрівняв рахунок (1:1), згодом Богдан Семенець реалізував вихід віч-на-віч з Сергієм Русаном (2:1) і насамкінець флангову передачу Юрія Соколовського замкнув Артур Дорі (3:1). На все ж останнім голом у першому таймі відзначили «зелені». Іван Тарабалка підстеріг центральних оборонців та майстерно реалізував вихід на одного Миколу Плетеницького (3:2).

У другому таймі до стандарту підключився Ігор Курило і з близької відстані збільшив перевагу своєї команди (4:2). А крапку в матчі поставив Артур Дорі, ударом з 10 метрів (5:2).

Зауважимо, що в цій зустрічі тренери муніципалів змогли побачити в ділі молодих вихованці футбольної школи ФК «Тернопіль»: Дениса Личака, Ростислава Радкевича, Віталія Катинського та Олега Тракало.

Команди на поле вийшли в таких складах: «сині» – Плетеницький, Атласюк, Курило, Тракало, Клекот, Богданов, Мединський, Соколовський, Волошинович, Дорі, Семенець; «зелені»: Русан, Дубчак, Кондзьолка, С. Куріцький, М. Куріцький, Гаврилюк, Гром’як, Кривий, Заставецький, Тарабалка, Полянчук.