ФК "Тернопіль" провів двосторонку

12 березня 07:47
Переглядів: 112
фк тернопіль

Вчора, 11 березня, на кутківецькому футбольному полі відбулося тренування ФК «Тернопіль». На занятті в загальній групі брали учать всі заявлені на сезон футболісти, в тому числі і донедавна травмовані Василь Чорний, Юрій Соколовський та Артур Дорі.

Тренування складалося з двох частин. У першій – футболісти поділені на дві групи пробивали по воротах та виконували вправи на утримання м’яча. В другій частині заняття футболісти розділені на «зелених» (основа) та «червоних» (резервісти) провели двосторонку.

Команди вступали в таких складах: «зелені»: Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Кіцак, Кушецький, Волошинович – Богданов, Семенець; «червоні»: Чернобай – Соколовський, Дорі, Скибіцький, Гличак – Гаврилюк, Чорний, Кривий, Луцик – Полянчук, Тарабалка.

Основа показала свій клас. У першому таймі після прострілу Андрія Дубчака з лівого краю атаки м’яч у ворота увігнав Степан Клекот (1:0). Він ж відзначився і вдруге. Це сталося після флангової передачі Ігоря Кушецького (2:0). У другому таймі точним виявився удар Олександра Кіцака метрів з 22-ох (3:0). За довершив розгром резервістів на останній хвилині двосторонки Віталій Богданов, котрий уник офсайдної пастки, обіграв кіпера і закотив м’яча в порожні ворота (4:0). 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: