ФК "Тернопіль" провів двосторонку

18 лютого 20:30
Переглядів: 100
Тернопіль

Сьогодні, 17 лютого, ФК «Тернопіль» на футбольному полі «Газопровід» провів двосторонку. В поєдинку основи і резервістів перемогла більш досвідченіша команда – 3:2.

Перший гол з одинадцятиметрового удару забив Ігор Курило. Відновив паритет Андрій Кондзьолка. Незадовго Віталій Богданов вивів «основу» вперед, але досвідчений Кондзьолка і вдруге зрівняв рахунок. Але нічийним рахунок не зберігся. Перемогу досвідченішій команді приніс… молодий Андрій Різник. Що цікаво, 16-річний юнак у першому таймі грав за резервістів. Потім був замінений, але вимушено ще раз вийшов на поле… вже за основу, замінивши травмованого Тараса Гром’яка, таким дивним чином ставши героєм зустрічі.

У двосторонці команди виступали в таких складах: «основа» - Павлишен – Курило, Атласюк, Соколовський, Клекот – півзахисник на перегляді, Богданов, Дорі, Кривий – І. Сороцький, Гром’як (Різник, 46); «резерв» - Кравчук – Дубчак, Заставецький, Радкевич, Козовик – Кондзьолка, Чорний, І. Когут. М. Когут – Різник (А. Когут, 35), нападник на перегляді.  

Зазначимо, що у матчі не брав участі основний голкіпер Сергій Чернобай, котрий отримав мікротравму, натомість повернувся в розташування муніципалів молодий воротар Володимир Кравчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: