ФК "Тернопіль" провів першу двосторонку

25 червня 10:46
Переглядів: 560
фк тернопіль

Вчора, 24 червня, ФК «Тернопіль провів два тренування. На ранковому футболісти виконували бігові вправи, а на вечірньому тренери запропонували своїм підопічним першу на навчально-тренувальному зборі двосторонку.

На футбольному полі Тернопільського національного педагогічного університету в далеко не товариському матчі «червоних» та «зелених», перемогу святкували перші – 3:1. Наприкінці першого таймі оборонець «зелений» Ігор Козовик зіграв необачно біля власних воріт, його обікрав Андрій Різник, переадресував м’яча Сергію Полянчуку і той пробивав уже в порожні ворота (1:0). На старті другого тайму гол-красень вдався Роману Гаврилюк-II (перебуває в розташуванні муніципалів на оглядинах, а виступає в чемпіонаті Тернопільської області за ДЮСШ). За 25 метрів до воріт «зелені» отримали право на штрафний удар. Гаврилюк майстерно перекинув стінку та зняв «павутину» з дев’ятки воріт, які боронив Арсен Коноба (1:1). Але не довго ситуація на футбольному полі була нічийною. Сергій Полянчук майстерно вивів на побачення з воротарем Романа Гаврилюка-I, котрий завдав точного удару в нижній кут воріт (2:1). А за дві хвилини «червоні» провели зразково-показову комбінацію. Роман Гаврилюк-I з центра поля віддав довгу діагональну передачу метрів на 40 на правий край атаки. Молодий Ігор Когут майстерно обробив м’яча та зробив навісну передачу, яку ударом головою замкнув Сергій Полянчук (3:1). Після забитого голу двічі мав хороші моменти Сергій Кривий, однак йому так і не вдалося вразити ворота, тим самим скоротити розрив у рахунку…

Зазначимо, що в цьому матчі, окрім футболістів, які перебувають у розташуванні команди на перегляді, виступили кілька молодих вихованців групи підготовки ФК «Тернопіль» – Андрій Різник та три брати Когути – Андрій, Іван, Микола.

Команди виступали в таких складах: «червоні» – Коноба – Чорний, Кондзьолка, Дубчак, захисник на перегляді – Гаврилюк-I, Сень (І. Когут, 31), Клекот, А. Когут – Полянчук, Різник; «зелені» – воротар на перегляді – Козовик, Дорі, Соколовський, захисник на перегляді (М. Когут, 31) – Кіцак, Радкевич, Кривий, Луцик – Гаврилюк-II, нападник на перегляді. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: