29 липня 15:04
Переглядів: 119
фк тернопіль

28 липня ФК «Тернопіль» провів тренування на футбольному полі Тернопільського міського стадіону. Заняття тривало півтора години і в ньому брало участь 20 футболістів.

Після короткої розминки під керівництвом головного тренера Василя Івегеша, футболісти здійснили комплекс бігових вправ, виконали вправи на утримання м’яча, завдали удари по воротах з різних положень та провели коротку двосторонку на пів поля (два тайми по 10 хвилин). В останній «сині» (основа), перемогла «салатових» (резервістів) з рахунком – 7:5 (С. Полянчук-3, С. Клекот-2, А. Кондзьолка, А. Дубчак – А. Дорі-2, Т. Кривий, І. Сороцький, В. Богданов).

Зауважимо, що участь у тренуванні приймали два гравці – Ігор Сороцький та Дмитро Коротюк, які не заявлені за ФК «Тернопіль», натомість навчаються у Тернопільському педагогічному університеті і готуються до старту в студентській лізі в складі ФК «Тернопіль-Педуніверситет».