ФК "Тернопіль" провів "Зірковий урок футболу"

27 квітня 22:40
Переглядів: 109
ФК тернопіль

Семеро футболістів ФК «Тернопіль» 26 квітня взяли участь у «Зірковому уроці футболу» для 32-ох місцевих дітлахів.

Тернопільські школярі під керівництвом свого тренера, відомого тернопільського футболіста Сергія Атласюка отримали можливість зустрітися з гравцями першолігового ФК «Тернопіль» Ігорем Курило, Віталієм Богдановим, Тарасом Кривим, Тарасом Червонецьким, Романом Кухарським, Володимиром Пришнівським та Денисом Чесановським.

Професійні гравці провели майстер-класи з техніки удару, ведення і передачі м’яча, дриблінгу, фінтів та жонглювання. Поділені на шість команд під керівництвом своїх зіркових тренерів школярі провели естафети, а завершував спортивну частину футбольного дійства поєдинок між гравцями ФК «Тернопіль» та місцевими школярами. Цікавим матч закінчився з дружнім рахунком 4:4.

Не залишили дітлахи без подарунків. Від спонсорів ТМ JAKO, «Живчик», «Школярик» та Gera вони отримали футбольні м'ячі, футболки, зошити та солодку воду. Підсумували ж свято традиціні фото та автограф сесії.

Учасники «Зіркового уроку футболу» були дуже задоволені, цей день вони обіцяли запам’ятати на довго, а дехто з його учасників, цілком можливо, стане відомим футболістом.

«Зіркові уроки футболу» – всеукраїнський партнерський проект ПФЛ та партнерів, що має допомогти дітям краще пізнати футбол та його цінності, сприяти розвитку фізичних здібностей, активізувати роботу з вболівальниками, підвищити інтерес до клубів ПФЛ, а футболістам – отримати заряд підтримки та натхнення від наймолодших шанувальників.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: