ФК "Тернопіль" розгромлений аматорами з Львівщини

14 лютого 14:18
Переглядів: 163
фк тернопіль

Чемпіон України серед аматорів винниківський Рух у товариському матчі розгромив першоліговий ФК Тернопіль.

Від аматорської команди з Винник першоліговий клуб отримав "чотири" сухі м’ячі. У цьому матчі аматори нагадували професіоналів, і навпаки…

Перехід зі снігового поля на штучне команді Василя Івегеша дався з великим трудом. Команда Тернополя на штучному полі стадіоні імені Богдана Маркевича виглядала нічим не краще за, скажімо, середняка чемпіонату Прем’єр-ліги області.

"Прокинулися" гості лише у другій половині другого тайму, коли рахунок був 3:0 не на їхню користь. Програвши середину поля, першоліговий клуб відчув серйозні проблем і у власному штрафному майданчику.

Гол Андрія Гурського після "пожежі", яка виникла після кутового, лише додав господарям впевненості. У першому таймі не особливо вірилося в те, що Рух так може "возити" команду з першої (!) ліги. "Возили-возили", а гольових моментів у першому таймі біля воріт Тернополя було не багато. Гості в атаці нічим особливим не запам’яталися. Навіси з флангу воротар Шевчук читав без особливих проблем.

Не бачили "берега" "тернополяни" і на початку другого тайму. Ключовий і водночас переломний гол винниківчани забили після класної комбінації саме на початку другої 45-хвилинки. Півзахисник Руху Богдан Костик однією передачею обрізав усю оборону суперника, а Шептицький з Макаром вийшли вдвох на одного воротаря суперника. Олег віддав передачу на Володю, який і відправив суперника додому у "файне" місто…

Третій гол Руху також відбувся внаслідок красивої комбінації. Подачу з флангу від Івана Молокова замкнув Віталій Дмитрух.

При рахунку 3:0 гравці Тернополя з усіх сил йшли в атаку, однак на завершальній стадії їм бракувало удару чи останнього пасу. Захисники Руху без проблем читали усі задуми суперника і відправляли своїх "бігунків" в контратаки. В одній з них Олег Шептицький зробив рахунок 4:0, після чого господарі остаточно віддали ініціативу супернику.

Забити гол престижу Тернополю не вдалося. Усі удари гостей були або в руки молодого воротаря Андрій Жука, або мимо воріт. Словом, професійному Тернополю не вдалося уникнути розгромної поразки у Винниках. Утім, за словами головного тренера команда Василя Івегеша, трагедії з цього робити ніхто не буде. На такий результат тренер гостей побачив чимало причин.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: