ФК "Тернопіль" розпочав підготовку до весняної частини чемпіонату

21 січня 18:55
Переглядів: 134
фк тернопіль

20 січня муніципальна команда нашого міста розпочала перший у цьому році навчально-тренувальний збір, який відбудеться у Тернополі.

Футболісти на чолі із своїми тренерами Василем Івегешем та Анатолієм Назаренком проходять медогляд і проведуть вже перше тренування. А 21 січня усі склади команд ФК Тернопіль стартують у традиційному зимовому турнірі на "Кубок ректора Педуніверситету".

У цих змаганнях візьмуть участь професійна команда, яка захищає честь краю у вітчизняній Другій лізі; а також ФК Тернопіль-Педуніверситет, котрий грає в Студлізі України; команда, складена з футболістів-потенційних новачків клубу, запрошених на перегляд; а також команда перспективної молоді із спеціалізованої ТЗОШ №30 та педліцею. Турнір відбудеться на стадіоні Тернопільського педагогічного університету імені В.Гнатюка.

Травмованих у ФК Тернопіль немає. Хоч голкіпер Микола Плетеницький і форвард Богдан Семенець ще не підписали контракти з іншими клубами, у муніципальній команді нашого міста залишаються відкритими кадрові питання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: