ФК "Тернопіль" розписав мирову з "Педліцеєм"

06 листопада 13:17
Переглядів: 146
фк тернопіль

Основний склад ФК «Тернопіль» на футбольному полі педагогічного університету провів контрольний матч з своєю групою підготовки – командою «Педліцей», яка складалася з учнів 9-11 класів. Цікавий поєдинок завершився нічиєю – 2:2.

Вже в першій половині першого тайму молоді футболісти зуміли двічі вразити ворота Миколи Плетеницького. Спершу навісну передачу з лівого краю атаки Миколи Когута (Степан Клекот дозволив зробити навіс) ударом головою замкнув Андрій Різник (0:1). А незадовго, той ж Різник потужно пробив з-під Андрія Дубчака. Кіпер муніципалів відбив м’яча, однак на підборі першим виявився Андрій Малащук, котрий і переправив смугастого у ворота (0:2).

«Основа» довгий час не могла вразити ворота зовсім юних за футбольними мірками футболістів «Педліцею». В оборонці останніх особливо виділявся велетень Олег Тракало, якого тренери ФК «Тернопіль» уже одного разу випускали на заміну за основний склад команди в офіційному матчі.  

Та все ж ліцеїсти не змогли зберегти свої ворота в недоторканості. В середині другого тайму студент першого курсу педагогічного університету Андрій Когут (вимушено виступав за «основу», бо тренери у цьому спарингу не могли задіяти ряд травмованих гравців та футболістів, які готуються до завтрашнього поєдинку студліги), не зумів реалізувати вихід віч-на-віч, однак на добиванні вправно зіграв оборонець муніципалів Сергій Атласюк (1:2). А за чотири хвилини до завершення матчу буквально протаранив молодих оборонців «Педліцею» та завдав потужного удару під поперечину ще один захисник ФК «Тернопіль» Степан Клекот (2:2).  

ФК «Тернопіль» виступав у такому складі: Плетеницький – Дубчак, Атласюк, Клекот, М. Куріцький – Кондзьолка, Мединський (Скибіцький, 36), А. Когут, Гаврилюк – Полянчук, Семенець.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: