ФК "Тернопіль" шукав підсилення у футзалі

27 січня 10:20
Переглядів: 196
Івегеш

25 січня головний тренер ФК Тернопіль Василь Івегеш скориставшись вихідним днем, відвідав СК "Політехнік", де переглянув усі чотири поєдинки 10-го туру вищої Тернопільської футзальної ліги.

Зауважмо, що в нашій області "чистих" футзалістів немає, всі прийшли з "великого" футболу.

— Тренери ФК Тернопіль намагаються не пропускати подібного роду змагання. Якщо матчі попередніх турів футзальної ліги відвідав мій помічник Анатолій Назаренко, то сьогодні — я. На власні очі побачив гру кількох гравців, які нині перебувають на перегляді в муніципальній команді. Також можу відзначити і ще ряд футболістів, які своєю технічною грою справили на мене приємне враження. Ще раз переконую себе, що гроші потрібно вкладати у молодих футбольних талантів, який на Тернопільщині багато, а не в так званих легіонерів. Хочу подякувати організатору змагань Дмитру Андрієшину та Володимиру Мариновському, голові Тернопільської обласної федерації футболу під егідою якої вони проводяться. Порадив би не зупинятися на досягнутому, а залучати до змагань команди з інших районних центрів, адже саме там народжуються самородки, які в майбутньому можуть стати хорошими футболістами професійних команд, — зазначив Василь Івегеш.

Також коуч ФК Тернопіль повідомив, що 26 та 27 січня футболісти муніципального клубу проходитимуть медичний огляд у спортивному диспансері. Також, якщо дозволить погода, з вівторка розпочнеться традиційний внутрішньоклубний кубок ректора. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: