ФК "Тернопіль" – "Сталь": нічийний синдром

03 жовтня 20:20
Переглядів: 235
фк тернопіль

В історії протистоянь тернопільської і дніпродзержинської команд простежується нічийний синдром. В професійному статусі цих команд, вони зустрічалися між собою двічі. І в обох випадках було зафіксовано нічию.

Сталося це в минулому сезоні, в якому команди грали в другій лізі і боролися за підвищення в класі. У першому колі в Дніпродзержинську було зафіксовано нульову нічию. При чому, характер гри був далеко не мирним, адже суддя призначив пенальті в тернопільські ворота та показав командам шість жовтих карток (по три на «брата»). Повторний поєдинок у Тернополі мав велике значення в розподілі місць у турнірній таблиці. Обох команд-суперників влаштовувала лише перемога. Тернополян – для того, щоб здобути "бронзу", дніпродзержинців – щоб стати чемпіонами. При цьому, команди тоді б не оглядали на свої конкурентів. У підсумку результат поєдинку – 1:1 влаштував тернополян, які стали третіми, а їх суперник – лише другим. В цьому матчі обійшлося без призначення пенальті, але своїх шість попереджень команди отримали.

СТАТИСТИКА

1. «Сталь» (Дніпроджержинськ) – ФК «Тернопіль» – 0:0

«Сталь»: Вітів, Пінчук, Адамюк, Коваленко, Плієв, Кучеров (Бурлін, 27), Малін, Котляр (Алієв, 87), Шутов (Степанишин, 72), Дністрян, Куліш.

ФК «Тернопіль»: Плетеницький, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак, Куріцький (Тарабалка, 89), Кондзьолка, Гаврилюк (Сороцький, 90), Богданов, Полянчук (Пастернак, 90), Семенець.

Попереджені: К. Коваленко (50), М. Малін (55), В. Дністрян (74) – С. Клекот (20), Р. Гаврилюк (52), С. Атласюк (68).

На 68 хвилині Дмитро Плієв не реалізував пенальті.

 

2. ФК "Тернопіль" – "Сталь" (Дніпродзержинськ) - 1:1 (0:1)

ФК "Тернопіль": Плетеницький, Курило, Атласюк, Клекот, Дубчак, Кондзьолка-к, Гаврилюк (Гром'як, 86), Богданов, Мединський (Полянчук, 84), Чорний, Семенець.

"Сталь": Попович, Пінчук, Адам'юк, Білий, Платунов, Кучеров, Каленчук (Прошенко, 69), Котляр (Яворський, 90+3), Шутов-к (Нурідіонов, 60), Дністрян (Коваленко, 54), Куліш.

Голи: М. Каленчук (11), Б. Семенець (50).

Попередженні: Р. Гаврилюк (19), В. Чорний (51), А. Дубчак (63) – М. Каленчук (19), О. Шутов (48), С. Платунов (60)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: