ФК "Тернопіль" та "Буковина" сильнішого не виявили

02 липня 20:08
Переглядів: 234
Тернопіль

Останній спаринг на другому навчально-тренувальному зборі провів ФК «Тернопіль». Муніципали в Добрівлянах (Заліщицький район) зіграли внічию з чернівецькою «Буковиною» – 1:1.

Спека не дозволила командам показали атакувальний футбол у першому таймі, тому нульова нічия виявилася закономірною. Натомість коли температура повітря спала, футболісти стали грати активніше, як наслідок пішли голи. Рахунок у матчі відкрили тернополяни. Після подачі з лівого краю Юрія Соколовського, за дев’ять метрів до воріт м’яча на груди прийняв Ігор Курило і без шансів для кіпера «Буковини» пробив у дальній кут воріт (1:0). Але не довгою була перевага ФК «Тернопіль». Гості відзначилися після флангового навісу. Точним виявився удар головою метрів з 10-ти (1:1).

ФК «Тернопіль» (перший тайм): воротар на перегляді, Курило, Соколовський, Клекот, Кривий, Гром’як (Чорний), п’ять гравців на перегляді.

ФК «Тернопіль» (другий тайм): воротар на перегляді, Курило, Соколовський, Кондзьолка, Чорний (Різник), Полянчук, В. Сороцький, чотири гравці на перегляді.

Цим поєдинком команда з Тернополя завершує другий навчально-тренувальний збір. Сьогодні ввечері команда повертається додому. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: