ФК "Тернопіль-ТНПУ" зробив ще один крок до фіналу "чотирьох"

02 квітня 10:40
Переглядів: 119
фк тернопіль

1 квітня ФК «Тернопіль-Педуніверситет» перемігши у рамках XIV-го чемпіонату України з футболу серед ВНЗ 2014/15 рр. «Спортлідер-КПНУ» з Кам’янець-Подільського (3:0), ще міцніше укріпив лідируючу позицію в конференції «Захід».

Перший весняний домашній матч у студентській лізі мав для ФК «Тернопіль-ТНПУ» особливе значення, адже команда ставить перед собою амбітні цілі, тому втрата бодай очка могла негативно вплинути на турнірні показники. І треба сказати вже зі стартового свистка арбітра матчу тернопільські студенти заволоділи перевагою і гол не забарився. На сьомій хвилині Тарас Кривий зробив прострільну передачу з лівого краю атаки, яку замикав Іван Тарабалка. Воротар гостей Сергій Чернобай (що цікаво, в першій лізі заявлений за основну команду ФК «Тернопіль») зумів зреагувати на політ м’яча, але не зафіксував того. Так сталося, що оборонець «Спортлідера» Андрій Тимчук намагаючись вибити м’яча, зрізав того у власні ворота (1:0). На цьому господарі поля не зупинилися. Так, на прямий удар зі штрафного Ігоря Курила зреагував воротар, він ж перевів м’яча на кутовий після підступного удару Тараса Кривого, а потужний постріл після розіграшу штрафного Курила поцілив у поперечину. Велика перевага тернопільських педагогів втілилася в другий забитий гол на 29 хвилині. Захисник команди з Кам’янець-Подільського неправильно вибрав позицію і м’яч перескочив через нього та потрапив до Тараса Кривого. Той технічно переграв ще одного опікуна і метрів з 15-ти поцілив точнісінько в кут воріт (2:0). Ще до перерви слушні моменти були в Руслана Луцика та Тараса Гром’як, але в першому випадку надійно зіграв Чернобай, а в другому – м’яч пройшов поруч зі штангою.

У другому таймі на поле вийшов гренадер з львівських «Карпат», який навчається на факультеті фізичного виховання ТНПУ Юрій Захарків. Саме від нього в другому таймі йшла найбільша небезпека. Так, в одному з епізодівЮрій намагався технічно, п’ятою, переправити м’яча у ворота після флангової передачі Кривого (задум форварду не вдався), а наприкінці тайму саме Захарків реалізував швидку атаку в якій взяли участь Іван Тарабалка та Станіслав Скибінський (3:0). Ще по перерві запам’ятався сольний прохід Гром’яка, якого суперники зупинили з порушенням правил у карній зоні, щоправда арбітр в цьому епізоді не наважився призначити пенальті, а татож удар з лінії карного майданчика Ігоря Козовика, якому ніхто не заважав, однак у ціль м’яч не потрапив.

ФК «Тернопіль-ТПНУ» у звітному матчі виступав у такому складі: Мельник, Курило, Заставецький, Козовик (Т. Семенець, 90+1), Соколовський, Мороз, Гром’як, Луцик (Радкевич, 62), Кривий (Скибінський, 77), Тарабалка (Грушицький, 90+1), Дорі (Захарків, 46).

Після цієї перемоги в активі студентської команди з Тернополя стало 18 набраних очок. Команда ще більше укріпила лідируючу позицію після того, як стало відомо, що сьогодні команда ЛДУФК перемога найближчого суперника тернополян по турнірній таблиці – кременецький «Буревісник». Тепер кременчани відстають від ФК «Тернопіль-ТНПУ» на п’ять очок. Тим самим підопічні Василя Івегеша ще на крок наблизилия до фіналу "чотирьох". Наступним суперником майбутніх тернопільських педагогів стане саме «Буревісник». Матч згідно календаря змагань має відбутися 9 квітня.