ФК "Тернопіль" уклав контракт з чемпіоном Тернопільщини

24 лютого 21:42
Переглядів: 228
Луцик Руслан

Сьогодні, 24 лютого, ФК «Тернопіль» уклав контракт з чемпіоном Тернопільської області в складі теребовлянської «Ниви», 18-річним півзахисником Русланом Луциком. Між клубом та футболістом підписана півторарічна угода.

Руслан Луцик у переможному для теребовлянської «Ниви» сезоні зіграв 14 матчів та забив 7 голів у чемпіонаті та 5 матчів і 4 гола у кубку області. За теребовлянців він діяв на позиції лівого півзахисника.

З кінця січня 2015 року Руслан Луцик перебував на перегляді у ФК «Тернопіль». Тренерам муніципалів він найбільше запам’ятався двома забитими голами у ворота…. ФК «Тернопіль». Першого разу це сталося під час кубку ректора (виступав за студентську команду «Педуніверситет»), другого – під час спарингу з командою «Агрон-Королівський смак».

Плюсом для Руслана Луцика стало те, що він є студентом Тернопільського педагогічного університету, тому тренери на нього можуть розраховувати і як гравця команди першої ліги і студентської команди ФК «Тернопіль-Педуніверситет» (лідер чемпіонату України серед команд ВНЗ).

Наставники ФК «Тернопіль» відзначають у Руслана хорошу швидкість, техніку, він добре бачить поле та має точний акцентований удар.

Довідка

Луцик Руслан Тарасович

Дата народження – 9 квітня 1996 р.

Місце народження – м. Тернопіль

Амплуа – півзахисник

Ріст – 169 см

Вага – 65 кг

Перший тренер – Роман Михайлович Курдупель

Виступав за команди: ДЮСШ (Тернопіль), «Поділля-Агрон» (Тернопільський р-н.), «Нива» (Теребовля).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: