ФК "Тернопіль" відповів на звинувачення в крадіжці футболіста

19 червня 11:30
Переглядів: 294
Коноба

Один з тернопільських дитячих тренерів, який працює у комунальному закладі ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту Тернопільської міської ради на своїй сторінці в соціальній мережі звинуватив тренерів новоствореного педагогічною ліцею, що ті, цитуємо, «крадуть футболістів».

В даному випадку йдеться мова про футболіста Арсена Конобу. Талановитий воротар вирішив пройти відбір у педагогічний ліцей, щоб мати можливість продовжувати вдосконалювати свою футбольну майстерність. Чому тренер ДЮСШ з футболу побачив у цьому якісь закулісні ігри, важко зрозуміти? Оскільки Арсен Коноба – неповнолітній, пролити світло на ці події ми попросили його батька – Володимира:    

– Арсен давно прийняв рішення, що буде далі робити і чим займатиметься в житті. Жодного тиску на нього не було. Він у футболі з 4 класу, здобував футбольні ази в ДЮСШ під керівництвом хороших тренерів. Тепер ж вирішив поступати в педліцей, вважаючи, що там зростатиме його кваліфікація. До того ж після закінчення педагогічного ліцею у разі відповідних знань буде змога навчатися в вищому навчальному закладі. А загалом він бачить себе у футболі і якщо дасть Бог, то завдяки своїй наполегливості та роботі тренерів отримає змогу виступати у професійній команді.

За словами старшого тренера-вихователя педагогічного ліцею Анатолія Назаренка, і в думках ніхто не хотів сваритися з колегами по цеху з ДЮСШ з футболу:

– Якщо Арсен вирішив, що йому краще продовжувати вдосконалювати свою гру в педагогічному ліцею, то проблем в цьому не бачу. Зараз хлопець матиме змогу тренуватися разом з основною командою ФК «Тернопіль». А коли розпочнеться чемпіонат ДЮФЛ України, то, за бажанням самого футболіста, ми готові його відпускати на офіційні матчі. В цьому плані у нас з тренерами ДЮСШ було і буде повне взаєморозуміння. Адже як тренери педліцею, так і тренери ДЮСШ хочуть одного – щоб наші вихованці зростали в професійному відношенні та ставали гравцями майстрівських команд, прославляючи тернопільський край.

До слова, з 2002 по 2014 рр. педагогічний ліцей завжди надавав футболістів ДЮСШ для участі в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України і ті були не на останніх ролях.

Зазначимо, що педагогічний ліцей і ДЮСШ з футболу входять у структуру ФК «Тернопіль», працюють на один результат, тому подібні заяви тренера комунальної спортшколи виглядають нелогічними. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: