ФК "Тернопіль" виходить до наступного етапу кубка

11 серпня 12:00
Переглядів: 132
Тернопіль

ФК «Тернопіль» у непростому кубковому матчі переграв стрийську «Скалу» – 1:0. Долю зустрічі вирішив єдиний гол, автором якого став молодий Владислав Гевлич.

Протягом усього матчу перевагою володіли тернополяни, але забивши один гол, вони дозволили супернику зі Стрия сповідатися на позитивний результат до самого фінального свистка.

Старт матчу видався доволі млявим, команди грали здебільшого в центрі поля, без особливого загострення. Першими активність проявили, які і годиться, господарі поля. Спершу своїм шансом не скористався Тарас Гром’як, який не реалізував гольовий момент, після неузгоджених дій оборонців «Скали». Однак вже за кілька хвилин тернопільські футболісти заставили піднятися з трибун місцеву публіку. Це невеликий на зріст Владислав Гевлич, після вкидання м’яча з ауту і наступної скидки, ударом головою замкнув передню стійку – 1:0.  Після забитого голу тернополяни контролювали хід матчу, але до реальних небезпек справа не доходила. Натомість гравці «Скали», більшість з яких були доволі молодими, зовсім не йшли вперед і за весь перший тайм спромоглися один удар в напрямку воріт Олександра Чурілова, але й той прийняли на себе оборонці ФК «Тернопіль».   

Другий тайм розпочався з небезпеки біля тернопільський воріт після проходу Олега Квача. Однак гострий кут зробив своє і момент було втрачено. Господарі відповіли одразу кількома небезпечними моментами. Спершу на удар Тараса Кривого кіпер гостей зреагував і перевів м’яча на кутовий. Згодом своїми шансами після подачі зі стандартів не скористалися Ігор Курило – пробив у руки молодому воротарю «Скали» та Тарас Гром’як – метрів з восьми не поцілив у рамку. І, насамкінець, після розлогої атаки Павло Чорномаз вивів на ударну позицію Віталія Богданова, але центральний півзахисник ФК «Тернопіль» із «вбивчої» позиції поцілив у кіпера. Ще одного разу воротар гостей зумів потягнути непростого м’яча після удару того ж Богданова з середньої відстані.

Гості в останній відрізок ігрового часу спробували перевести гру в додатковий час, провели кілька масованих атак (найнебезпечнішим був удар Ігоря Бровка), однак надійна гра оборонців та воротаря господарів поля стали запорукою перемоги ФК «Тернопіль», а з нею і здобуття путівки до наступного раунду кубка України. 

СТАТИСТИКА

ФК "Тернопіль" – "Скала" (Стрий) – 1:0 (1:0)

10 серпня. Тернопіль. Міський стадіон. 2150 гл. +24 град.

Арбітр: Михайло Митровський (Ужгород).

Асистенти: Олег Найко (Чернівці) та Володимир Журибіда (Луцьк).

4-й арбітр: Олег Когут (Тернопіль).

Делегат ФФУ: Роман Гамаль (Чернівці)

Тернопіль: Чурілов, Курило-к, Шейко, Клекот, Соколовський, Вонс, Чорномаз (Червонецький, 78), Богданов (Шевчук, 81), Кривий (Солонинко, 71), Гевлич, Гром’як.

Стрий: Білик, Стасишин, Подоляк, Цюцюра, Стасюк, Квач, Антонів-к, Бровко (Шваб, 79), Боровик (Корченкін, 71), Кміть (Баранов, 64), Пришнівський.

Гол: В. Гевлич (12).

Попереджені:  Н. Стасишин (30), Т. Кривий (37), В. Пришнівський (57), А. Шевчук (86), Червонецький (89).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: