ФК "Тернопіль" вилетів у другу лігу

27 травня 23:00
Переглядів: 215
Тернопіль

Програвши в домашньому матчі 29 туру першої ліги МФК "Миколаїв" (0:1) ФК "Тернопіль"забронював за собою 15 місце в турнірній таблиці дивізіону. Таким чином, тернопільська команда за підсумками поточного сезону залишить лігу і в наступному сезоні буде в нижчому професійному дивізіоні країни.

ФК "Тернопіль" був заснований у 2007 році. Клуб із самого початку будувався на базі місцевого педагогічного університету. У 2012-му "студенти" набули статусу професіоналів, а в 2014-му - зуміли вийти в першу лігу. Минулий сезон тернополяни завершили на 11 сходинці, а в поточному чемпіонаті прийшли до фінішу останніми. Нижче розташувалися тільки сусіди з тернопільської "Ниви" - команди, яка знялася з чемпіонату ще взимку.

Відзначимо, що протягом нинішнього розіграшу першої ліги з командою працювали Василь Івегеш та Іван Марущак. Перший провів біля керма команди більшу частину матчів, проте останнім часом опинився на лікарняному. Тоді "Тернопіль" підхопив Марущак, який до цього вважався президентом клубу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: