ФК "Тернопіль" виставив на трансфер одразу шістьох футболістів!

08 червня 22:54
Переглядів: 277
Волошинович

ФК «Тернопіль» за підсумками сезону-2014/2015 вирішив виставити на трансфер одразу шістьохфутболістів. Ще стало відомо після зустрічі клубного керівництва з тренерський штабом команди.

Незважаючи на 11 місце в турнірній таблиці, що як для дебютанта першої ліги є непоганим показником, керівництво клубу залишилося незадоволеним спортивними результатами команди, особливо у весняній частині чемпіонату. Саме на весні ФК «Тернопіль» показав доволі невиразну гру в більшості матчах та скотився з 4 місця на 11-те. Через це до всієї команди застосовано заходи матеріального впливу. Також було оголошено список з шести футболістів, яких виставлено на трансфер. До цього списку увійшли: воротар Сергій Русан, захисник Андрій Дубчак, півзахисники – Ростислав Волошинович, Роман Гаврилюк, Ігор Кушецький та Сергій Полянчук.

– Керівництво клубу наголосило, що до команди потрібно запрошувати гравців, які хочуть чогось добитися. До цього будували команду з місцевих, але не всі з них віддавалися на футбольному полі та мали відповідний рівень майстерності. Команді потрібна свіжа кров, тому зараз у активних пошуках нових виконавців, – прокоментував останні події в клубі головний тренер ФК «Тернопіль»Василь Івегеш.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: