ФК "Тернопіль" виїхав на тренувальний збір до Закарпаття

02 березня 15:53
Переглядів: 137
Тернопіль

1 березня, тернопільська команда в складі 25 футболістів взяла курс на Закарпаття, де протягом 12 днів триватиме виїзний збір. Базуватимуться муніципали у готелі «Дружба», що в Ужгороді. Заняття проходитимуть як на природному футбольному полі, так і на штучному.

– Кубок Юста закінчується приблизно в ті терміни, коли ми мали б стартувати в офіційних матчах другої частини чемпіонату. Навіть якби наша команда вийшла у півфінал чи фінал, ці поєдинки для нас були б небажані. Тому прийняли рішення припинити участь у турнірі на Львівщині та сконцентрувати увагу на навально-тренувальному зборі, – розповів виконувач головного тренера ФК «Тернопіль» Василь Матвійків.

Нагадаємо, чемпіонат для ФК «Тернопіль» поновлюється 18 березня домашнім матчем із ФК «Суми». Муніципали нині перебувають на останньому місці турнірної таблиці, маючи в активі всього 10 очок.

– Завдання збереження місця в першій лізі доволі складне, тому вже зараз потрібно зі штучних спортивних майданчиків переходити на зелене поле. Команді треба кардинально змінювати малюнок гри, прищеплювати гравцям риси переможців, бо інакше вигравати буде важко. А щоб це поставити футболістам, потрібно чимало працювати на хороших полях, із якісними спаринг-партнерами (щоб бачити власні слабкі місця), при цьому також будемо чимало часу приділяти тактиці, – зауважив пан Матвійків.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: