ФК "Тернопіль" вийшов з відпустки

26 січня 07:30
Переглядів: 164
Тернопіль

Вчора, 25 січня, ФК «Тернопіль» розпочав підготовку до весняної частини сезону-2015/16.

У першій половині дня основна група футболістів пройшла поглиблений медичний огляд. Натомість на 12.00 головний тренер муніципалів Василь Івегеш призначив перше у 2016 році тренування. На його початку гравці розім’ялися та виконали невеликий комплекс бігових вправ, після чого на засніженому полі стадіону Тернопільського національного педагогічного університету провели двосторонку. У багатому на голи матчі умовна основа ФК «Тернопіль», яка виступала в оранжевих манішках, перемогла резервістів та новачків (зелені манішки) – 6:5. Голами відзначилися: В. Чорний-2, С. Клекот, І. Сороцький, Т. Кривий, Р. Гаврилюк – С. Полянчук-2, Т. Гром’як, М. Когут та гравець, який перебуває у розташуванні команди на перегляді.

Загалом у першому занятті брало участь 24 футболісти. Серед гравців основної обойми не було лише півзахисника Олександра Кіцака, який хворіє, а також 17-річного воротаря Володимира Кравчука. Натомість тренувалися з ФК «Тернопіль» кілька запрошених футболістів з команд обласного чемпіонату, а також ряд гравців студентської команди ФК «Тернопіль-Педуніверситет» – Ю. Заставецький, І. Козовик, А. Когут та вихованці власної футбольної школи (ліцею) – А. Коноба, М. Когут, І. Когут.

Завершували перший тренувальний день муніципали загальнокомандними зборами.

Як повідомив клубній прес-службі наставник ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, уже з завтрашнього дня (з 26 січня) тренування відбуватимуть в дворазовому режимі. Так триватиме протягом перших двох тижнів першого тренувального збору, який проходитиме в Тернополі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: