ФК "Тернопіль" взяв курс на Олександрію

22 жовтня 23:39
Переглядів: 109
фк тернопіль

Сьогодні, 22 жовтня, о 5 годині ранку клубний автобус тернопільської команди взяв курс на Олександрію, куди дістанеться близько 15.30.

Мешкатиме тернопільська команда в готелі «Гостинний двір». На 16.30 на стадіоні «Ніка» у ФК «Тернопіль» заплановане передматчеве тренування, яке триватиме до години часу.

Нагадаємо, на цій спортивній арені 23 жовтня відбудеться календарний матч чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між ФК "Олександрія" та ФК "Тернопіль". Початок о 17.00.

На гру з ФК «Олександрія» тернопільські тренери взяли 16 футболістів. Це, воротарі – Сергій Русан, Микола Плетеницький; захисники – Андрій Дубчак, Ігор Курило, Степан Клекот, Сергій Атласюк; півзахисники – Андрій Кондзьолка, Ростислав Волошинович, Ігор Мединський, Роман Гаврилюк, Юрій Соколовський, Тарас Кривий, Тарас Гром’як; нападники – Богдан Семенець, Артур Дорі, Іван Тарабалко.

Як повідомив головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, не поїхали з командою травмовані Василь Чорний (проходить відновлювальні процедури після операції на хрестоподібних зв’язках) , Сергій Полянчук (тільки зняли шви, тому тренери не ризикнули взяти його на виїзний матч), Віталій Богданов (розрив «задньої», вибув з командної обойми на невизначний термін), а також третій воротар Іван Мельник, молодий оборонець Олег Тракало (залагоджує питання в ліцеї) та Сергій Куріцький (за сімейними обставинами).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: