ФК "Тернопіль" з великої перемоги стартував у кубку ректора

10 лютого 08:20
Переглядів: 172
ФК Тернопіль

Вчора, 9 лютого, в Тернополі на засніженому стадіоні педагогічного університету стартував традиційний кубок ректора за участю чотирьох команд.  

У матчі-відкритті, ФК «Тернопіль» декласував команду «Ліцей-1» – 9:0. Остання складалася з вихованців тернопільської школи-ліцею №13. Вже в першому таймі професіонали відвантажили молодим суперникам п’ять голів, по перерві – ще чотири. Найбільше до успіху команди приклався півзахисник городян Сергій Полянчук, який записав на свій бомбардирський рахунок хет-трик. Зауважимо, що оборонець муніципалів Сергій Атласюк на початку другого тайму не зумів реалізувати пенальті.

ФК «Тернопіль» у цьому матчі виступав у такому складі: Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Кіцак, Богданов, Гаврилюк, Полянчук – Волошинович.

В іншому матчі першого туру «Педуніверситет», складений з резервістів головної команди муніципалів, та гравців, які перебувають на перегляді переміг команду «Ліцей-2» (вихованці пронятинської школи №30)– 2:0. Долю матчу вирішили два голи забиті в першому таймі Тарасами – Гром’яком та Морозом.

***

Статистика

Перший тур. 9 лютого.

ФК «Тернопіль» – «Ліцей-1» – 9:0 (І. Курило, 10, О. Кіцак, 17, С. Полянчук, 23, 70, 85, Р. Волошинович, 37, В. Богданов, 65, Р. Гаврилюк (90).

«Педуніверситет» – «Ліцей-2» – 2:0 (Т. Гром’як, 15, Т. Мороз, 35).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: