ФК "Тернопіль" здобув другу перемогу на кубку Юста

13 лютого 21:45
Переглядів: 241
Тернопіль

12 лютого, ФК «Тернопіль» у другому турі групової стадії на кубку Ернеста Юста у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича переміг команду з Львівщини – ФОК "Городок" – 4:0.

У кожному з таймів муніципали забили по два голи. Рахунок у матчі було відкрито завдяки вміло реалізованому виходу віч-на-віч півзахисником, який перебуває в розташуванні тернопільської команди на перегляді (1:0). Вдруге тернополяни відзначилися після успішних дій на фланзі – Тарас Червнецький відпасував на свого тезку Тараса Кривого, котрий з центральної зони завдав влучного удару (2:0). Після відпочинку Кривий записав на свій рахунок дубль. Тарас з флангу виконував, очевидно, передачу, але так закрутив м’яча, що той залетів у ворота суперника (3:0). А крапку в матчі поставив Артур Дорі, який ударом головою завершив навісну передачу Андріана Бабича (4:0).  

Відзначимо, що ФК «Тернопіль» мав велику ігрову перевагу і наші земляки могли ще не раз відзначитися. Зокрема не реалізували хороші нагоди Андрій Різник, Ігор Курило, Артур Дорі.  

ФК «Тернопіль» у звітному матчі виступав у такому складі: Воробей – Курило, Полянчук, Бабич, захисник на перегляді – Вонс, Кривий, Червонецький, півзахисник на перегляді – Дорі, нападник на перегляді. На зміну виходили Різник та два гравці на перегляді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: