ФК "Тернопіль" здобув другу поспіль перемогу!

07 листопада 19:30
Переглядів: 174
Тернопіль

Сьогодні, 7 листопада, ФК «Тернопіль» приймав київське «Динамо-2».  У матчі першого кола цих команд, що відбувся в столиці України в липні, наші хлопці зазнали поразки 1:2, пропустивши вирішальний гол у доданий арбітром час. Тепер тернополяни прагнули реваншу, і він вдався!

Гра розпочалася з затяжної розвідки. Лише на 18-ій хвилині стався перший небезпечний момент біля воріт гостей – після удару Василя Чорного м’яч з лінії воріт виніс захисник динамівців Зураб Очігава. Надалі господарі надовго притисли гостей до їх воріт. До реально небезпечних ситуацій справа не доходила, однак напів моменти виникали ледь не кожної хвилині.

А на 32-й хвилині господарі забили! Цьому передувала гостра контратака тернополян. Ігор Курило трансформував неточну передачу в перехоплення після відскоку від захисника гостей. Центрбек господарів відразу віддав в центр на Романа Гаврилюка, той перевів до штрафного гостей, де м’яч прийняв Степан Клекот. Кілька фінтів правого захисника тернополян примусили киян сфолити у власному штрафному майданчику. «Точку» взявся виконувати Сергій Атласюк – голкіпер гостей відгадав напрямок удару, відбив м’яча, однак той по-зрадницьки вкотився у ворота.

До перерви залишалося близько десяти хвилин, однак господарі встигли створити ще не один небезпечний епізод. Спочатку Віталій Богданов вивів віч-на-віч з голкіпером Юрія Соколовського, але той дуже змістився на правий фланг і пробивав вже з гострого кута. Голкіпер ліквідував загрозу. Незадвого, після навісу Юрія Соколовського, Роман Гаврилюк завдав удару головою метрів з восьми – прямо в руки голкіперу. Нарешті вже в доданий арбітром час Роман Гаврилюк прибрав захисника і пробив з лінії штрафного майданчика під поперечину – голкіпер перевів м’яча на кутовий. За весь перший тайм кияни  по великому рахунку відповіли лише небезпечним ударом Павла Полегенька, після якого м’яч пролетів в сантиметрах над поперечиною.

Та у другому таймі малюнок гри суттєво змінився. Вже гості диктували свої умови, однак до реальної небезпеки справа довго не доходила. ФК «Тернопіль» ледь не всією командою відкотився до свого штрафного майданчика і доволі впевнено захищався. А ось тернополяни могли підловити суперника на помилці. Віталій Богданов перехопив м’яч поблизу штрафного гостей, але вирішив перекидати голкіпера – несильний удар воротар «динамівців» впевнено заблокував.

Та успіх міг прийти і до гостей. Останні хвилини (а суддя додав понад 9 хвилин) умістили і травми Сергія Полянчука (йому розбили голову) та Сергія Атласюка, і димову завісу від фанів «Динамо», і три гольових моменти для гостей після навісів. Забити могли Зураб Очігава, Євген Трояновський та Олександр Головко, однак в двох випадках гості били неточно, а одного разу загрозу ліквідував Сергій Чернобай, чим приніс тернополянам заслужену, другу поспіль, перемогу – 1:0.