ФК "Тернопіль" здолав "Скалу"

06 березня 00:46
Переглядів: 182
ФК Тернопіль

Сьогодні, 5 березня, ФК «Тернопіль» у черговому спарингу переміг стрийську «Скалу» – 2:1.

Матч, що відбувався на стадіоні зі штучним покриттям виявився доволі травматичним. Жорстке покриття не давало футболістам показати все, що вони вміють, а кілька з них отримали навіть незначні ушкодження. Так, уже в дебюті матчу губу розбив Андрій Кондзьолка, а незадовго Ігор Курило – лікоть. Та не травми були в матчі головними. У першій 45-хвилинці голів команди не забили, натомість створили достатньо гольових моментів. Зокрема, Ростислав Волошинович зряче пробивав у дальній кут воріт, однак м'яч трішки розминувся з рамкою. Дещиці бракувало Сергію Атласюку, котрий замикав дальню стійку після подачі кутового. А наприкінці тайму просто розкішний момент був у Ігоря Кушецького. За 20 метрів від воріт Віталій Богданов та Ігор Курило розіграли штрафний. Після кількох рикошетів м’яч відскочив до новобранця муніципалів, однак Ігор з близької відстані пробив вище воріт. До слова, і господарі поля зуміли провести кілька гострих випадів. Одного разу з зони Андрія Дубчака атакувальний гравець «Скали» смачно приклався до м’яча – Сергій Русан зумів потягнути смугастого. Ще в одному випадку після подачі кутового і наступного удару Русан «мертво» зафіксував м'яча в руках.

На відміну від першого тайму, в якому за «Скалу» виступало багато гравців, які перебувають на перегляді, у другому – вийшла основа (в тому числі і вихованець тернопільського футболу Володимир Пришнівський). Цей факт додав стрункості стрийській команді. Однак гравці ФК «Тернопіль» швидко прибрали ініціативу до своїх рук. Так, на 50 хвилині близьким до взяття воріт був Богдан Семенець, однак з 16 метрів пробив повз ціль. Але вже на 70 хвилині саме точний удар Семенця з 10 метрів після подачі Ігоря Кушецького був точним (1:0). Незадовго прохід по лівому краю оборонця Андрія Дубчака завершився прострільною передачею. І якщо Сергій Полянчук не зумів її замкнути, то тут як тут опинився Семенць, який власне і проштовхнув шкіряного у ворота (2:0). Після дублю кращого бомбардира ФК «Тернопіль» тренери муніципалів зробили образу кілька замін. Найбільше серед "свіжих" футболістів старався Руслан Луцик. Так, молодий фланговий півзахисник в одному з епізодів майстерно обробив довгу передачу Ігоря Курила (метрів на 50-ть), прокинув м’яча повз оборонця, однак удару тернополянина трішки забракло влучності. А на 43 хвилині «Скала» зуміла скоротити рахунок до мінімуму. Курило на лінії карного майданчика порушив правила і арбітр матчу вказав на доволі сумнівний пенальті (більш справедливішим був би штрафний). Стрийська команда його реалізувала, мала ще по два небезпечних штрафних та кутових, однак тернополяни вистояли, тим самим святкували цілком заслужену та справедливу перемогу – 2:1.

ФК «Тернопіль» у звітному матчі виступав у такому складі: Русан – Курило, Атласюк, Дубчак, Клекот – Кондзьолка, Кіцак, Кушецький, Волошинович – Богданов, Семенець. У другому таймі на заміну вийшли – Чернобай, Гаврилюк, Луцик, Кривий, Тарабалка, Полянчук.

«Скала»: Денис Завгородний (Роман Данкович, 46), Сергій Подригуля (Петро Стасюк, 46), Михайло Березовий (Олег Соловйов, 70),  Роман Подоляк, Тарас Максимович, Ігор Коцюмака (Роман Ботвинник, 46), Владислав Клименко (Володимир Пришнівський, 46), Роман Воробей (Віталій Рябушко, 46), Руслан Паламар (Василь Цюцюра, 46), Ігор Синишин (Дмитро Скакун, 46), Віталій Лазаренко-к. (Андрій Кохман,  46).