ФК "Тернопіль" зіграє з чемпіоном Івано-Франківщини

16 березня 11:45
Переглядів: 124
ФК Тернопіль

29 березня ФК «Тернопіль» зіграє товариський матч з чемпіоном Івано-Франківської області – командою «Карпати» (Брошнів-Осада). Про це клубній прес-службі повідомив головний тренер муніципалів Василь Івегеш.

Представники тернопільської команди вирішили організувати спаринг, щоб заповнити вікно у календарі змагань. Адже, як відомо, ФК «Тернопіль» у рамках 19-го туру чемпіонату України серед команд першої ліги 28 березня повинен був зустрітися в гостях з алчевською «Сталлю». Однак через те, що суперник призупинив участь у змаганнях, згаданий поєдинок не відбудеться.  

Зазначимо, що матч відбудеться в Брошневі, разом з тим ще не визначено о котрій годині розпочнеться спаринг між «Карпатами» та ФК «Тернопіль».

Варто нагадати і про те, що протягом останнього часу до Тернополя було запрошено лідерів івано-франківської команди – півзахисників Ростислава Волошиновича та Ігоря Кушецького.

Також зауважимо, що команди уже зустрічалися між собою. Влітку 2014-го «Карпати» перемогли тернополян з рахунком 2:0.

Статистика

«Карпати» – ФК «Тернопіль» – 2:0 (0:0)

ФК «Карпати»: Демид, Перепічка, Третяк, Ляхович, Барановський, Боришкевич, Романишин, Януш, Кушецький, Кузьмін, Басараб. На заміну виходили: Атаманчук, Драган, Яворський, Р. Волошинович, Качак, Мельниченко, З. Волошинович, Громоляк.

ФК «Тернопіль»: Русан (Мельник, 46), Курило (Косінський, 65), Атласюк, Клекот (Соколовський, 70), Дубчак, Кондзьолка, Мединський (Кривий, 70), Куріцький (Тарабалка, 80), Богданов (Полянчук, 46), Гаврилюк (Гром’як, 46), Семенець.

Голи: А. Дубчак (83, а/г), Р. Волошинович (90).

На 83 хвилин вилучений з поля Юрій Соколовський (друге попередження).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: