ФК "Тернопіль" - "Зірка" 1:4

17 квітня 22:03
Переглядів: 580
Гірник-Спорт – ФК Тернопіль

Матч 22-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги між ФК «Тернопіль» та кіровоградською «Зіркою» проходив за не простих погодних умовах – більшість ігрового часу йшов дрібний дощ. Краще до таких умов пристосувалися кіровоградці, які в підсумку святкували впевнену виїзну перемогу – 1:4.

Велика поразка ФК «Тернопіль» у попередньому турі в Комсомольську (0:4) відбилася на загалом стабільному стартовому складі тернополян. З перших хвилин на поле вийшли два «чисті» дебютанти – воротар Сергій Чернобай та півзахисник Олександр Кіцак, а захисник Юрій Соколовський вдруге цього сезону виходить в основі. Ставка на «свіжу» кров, як виявилося, не в повній мірі себе виправдала. Молоді футболісти намагалися якнайкраще себе проявити, але чи то мандраж, чи брак досвіду не дозволив їм гармонійно влитися в команду гру.

Старт матчу був за гостями, які протягом перших трьох хвилин подали одразу два кутових, однак особливої небезпеки вони не несли. Тернополяни відповіли фланговим проходом Ростислава Волошиновича з яким впоралися оборонці «Зірки». Але вибила м’яча не далеко, а на підборі був Богдан Семенець, удар якого з певними проблемами ліквідував кіпер гостей. Кіровоградці в оборотці відповіли небезпечним штрафним від Андрія Бацули – Сергій Чернобай «мертво» зафіксував м’яча в руках. Під час подібних гойдалок право на пробиття штрафного отримали тернополяни. Гарматний постріл Віталія Богданова струсонув поперечину від якої м’яч відскочив у спину воротарю Павлові Поштаренку та вилетів у поле. Незадовго після подачі кутового повітря виграв Ігор Курило, але його удар головою пройшов повз стійку. Далі гра перемістилася в центр поля, було багато боротьби, але мало небезпечних моментів. До таких хіба, що можна віднести удар зі штрафного Андрія Бацули. М’яч оминув стінку з гравців ФК «Тернопіль» та пройшов у кількох сантиметрах від стійки. Опісля ініціатива перейшла до тернополян. Спершу підступно пробив Богдан Семенець – воротар перевів м’яча на кутовий, а незадовго до муніципалів прийшов гол. Віталій Богданов зробив подачу від кутового прапорця, а Сергій Атласюк високо вистрибнув і ударом головою не залишив жодних шансів ні захисникам, ні воротареві «Зірки» (1:0). Після забитого м’яча тернополяни чомусь низько сіли і поплатилися. І якщо спершу Сергій Чернобай продемонстрував дива реакції відбивши в одній атаці два удари з близької відстані, то в наступних атаках гостей і він був безсилим. Спершу навісну передачу ударом головою замкнув далеко не найвищий гравець «Зірки» Григорій Баранець (1:1), а за дві хвилини Олексій Чичиков в один дотик замкнув передню стійку (1:2).

Отримавши настанови у перерві тернополяни одразу пішли відіграватися. І вже в першій атаці мав забивати Віталій Богданов, який обігрався з Ігорем Курилом і низом пробив. На жаль, м’яч буквально в кількох сантиметрах розминувся з воротами. Був на початку другого тайму ще один момент у Ігоря Кушецького, однак удар лівого півзахисника ФК «Тернопіль» з гострого кута став легкою здобиччю кіпера гостей.  Приспавши пильність господарів поля, кіровоградці провели швидку контратаку, яку виходом на одного Чернобая реалізував Артем Щедрий (1:3). Муніципалам нічого не залишалося, як йти великими силами вперед, адже вболівальники їх би не зрозуміли. І в одній з атак просто зобов’язаний був забивати Віталій Богданов, коли воротар гостей не потрапив по м’ячу після подачі зі штрафного. Однак м’яч після удару Віталія з порожніх воріт вибив захисник «Зірки». Нагнітати ситуацію тернополяни намагалися далекими вкиданнями м’яча з ауту Андрія Дубчака, але далеко всі вони несли небезпеку. Гості до такого розвитку подій призвичаїлися і просто вибивали м’яча подалі від воріт. Натомість забули гості про Семенця. Його прохід по лівому флангу завершився порушенням правил, однак київський арбітр не наважився призначити ні пенальті, ні штрафного удару (порушення було десь на лінії карної зони). По інерції муніципали продовжували йти вперед, але сил, а в деяких епізодах і майстерності їх гравцям бракувало. А під завісу матчу тернополяни отримали ще один гол у свої ворота. Це Ігор Загальський після неузгоджених дій тернопільських оборонців з близької відстані переправив «смугастого» у ворота (1:4).

СТАТИСТИКА

ФК «Тернопіль» - «Зірка» (Кіровоград) - 1:4 (1:2)

17 квітня. Тернопіль. Міський стадіон. 1300 гл. +10 град.
Арбітр - Володимир Новохатній (Київ).
Асистенти – Тарас Клименко та Владислав Сухомлинов (обидва з Києва).
4-й арбітр – Олександр Кальонов (Львів).
Делегат ФФУ – Мирон Біць (Львів).

ФК «Тернопіль»: Чернобай, Курило, Атласюк (Дорі, 85), Соколовський (Дубчак, 58), Клекот, Кондзьолка-к, Кушецький (Полянчук, 77), Волошинович, Богданов, Кіцак (Гаврилюк, 54), Семенець.

"Зірка": Поштаренко, Допілка-к, Лупашко, Щедрий (Мостовий, 68), Бацула, Б. Баранець, Кучеренко, Г. Баранець (Загальський, 83), Ковальов, Чичиков (Фатєєв, 90), Локтіонов (Акименко, 77).

Голи: С. Атласюк (35, Г. Баранець (40), О. Чичиков (42), А.Щедрий (59), І. Загальський (88).
Попередження: О. Кіцак (9), Б.Баранець (44), Б. Семенець (66), Р. Гаврилюк (75).