ФК "Турка" - "Карпати" (Коломия) - 1:0

04 серпня 19:31
Переглядів: 266
карпати коломия

«Карпати» провели свій перший матч у другій частині чемпіонату області 2014 року. Суперником коломиян у 10 турі був ФК «Турка». Матч, який відбувся на турківському стадіоні Колос завершився перемогою господарів з рахунком 1:0. Єдиний гол підопічні Піддубрівного забили з пенальті у першому таймі.

Резервний арбітр: Заліський Іван.

ФК «Турка»: Мегдиник, Гнатюк, Маковійчук, Карач, Прокоп(62хв.Левицький), Мироняк, Максимюк, Дмитрук 86хв.Тепчук), Блащук, Буджак (61хв.Тимчук), Дяків (45хв.Жолоб).

«Карпати» Коломия: Кисилиця, Скибінськиий, Блонський(77хв.Андрусяк), Москалик, Климус, Рябий, Федорович, Олійник, Гаврилюк, Петранюк, Данищук.

Гол: 30хв. Блащук(пенальті).

Попередження: 29хв. Маковійчук («Турка»), 37хв. Климус(«Карпати»), 63хв.Мироняк(«Турка»), 89хв.Мегдиник(«Турка»), 90+3хв.Максимюк(«Турка»)

Події у першій 15-хвилинці розгорталися повністю за сценарієм «Карпат», які контролювали гру та регулярно створювали небезпечні моменти. Перевага коломиян була помітна, вдавалось практично все, окрім головного - забити гол у ворота суперника. А турківчани перетерпівши навалу гостей помалу вирівняли гру і на 30-ій хвилині заробили право пробити штрафний 11-метровий удар. Захисники «Карпат» сфолили на Блажку і сам потерпілий реалізував пенальті розвівши по кутах воротаря з м’ячем.

Ще до перерви гості відзначились, здавалось, чистим забитим м’ячем, але лайнсмен у цьому епізоді вгледів офсайд. А перед цим арбітр матчу Олексій Лаврів не поставив пенальті у ворота «Турки», що викликало бурю невдоволення у численних коломийських вболівальників. Відзначу, що епізод був дуже схожий з призначеним 11-метровим у ворота Коломиї.

Зрозуміло, що після перерви футболістам «Карпат» потрібно було відіграватись. І якщо спершу не було помітно суцільної навали, то згодом підопічні Блясецького перейшли в тотальний наступ. А турківські футболісти зіграли на контратаках і навіть мали нагоду відзначитись вдруге.

Останні хвилини протистояння були напружені та емоційні, однак «Турка» все-таки зуміла вистояти та здобути ці важливі три очки. Відтак у підсумку матч завершився мінімальною перемогою господарів поля 1:0. Відтак, після 10 турів чемпіонату Коломия та Турка набрали по 12 очок та посідають 5 та 6 місця відповідно.