Переглядів: 240
Капітан львівських Левів після Галицького дербі виглядав похмурим, однак погодився дати інтерв’ю для читачів нашого сайту-Ми самі винуваті за цей результат, прирівнюю його

Анатолій Бурлін: "Суддівство не коментую"

Переглядів: 267
Оборонець футбольного клубу «львів» дав перше інтерв’ю для офіційного сайту, трапилось це після гри в Бурштині, в якій він провів усі 90+5 хвилин-Перший тайм

Bаderstadt ultras – найгарячіші фанати львівських «Карпат»

Переглядів: 1014
Приходячи на домашні матчі львівських «Карпат», любителі футболу мають можливість не тільки споглядати за грою улюбленої команди та її суперника,

"Енергія-Тайм" повела у чвертьфінальній серії проти севастопольського "ПФС"

Переглядів: 220
«Енергія-Тайм» - «ПФС» -- 5:1 «Енергія»: Кардаш (Лисенко, 21) - Д.Бондар, Рогачов, Романов, Струк

Сергій ПТАШНИК: "Відставка, як відставка"

Переглядів: 208
Колишній тренер бурштинского «Енергитика» Сергій Пташник на нашу пропозицію поговорити про відставку відповів коротко: «А що тут говорити — відставка,

Олександр Севидов: "Чижевський залишив команду разом з Гамулою"

Переглядів: 507
Якщо до нового коуча ФК «Закарпаття» Олександра Севидова, вболівальники,  вже встигли звикнути, то зміни в клубі, зумовлені його приходом,

Олег Блохін - головний тренер збірної України!

Переглядів: 212
В четвер збірна Україна нарешті отримала повноцінного головного тренера. У ході дискусії члени Виконкому розглядали дві основні кандидатури на посаду наставника національної

Найбільше грошей у цьому сезоні заробив "Шахтар", а найменше – "Карпати"

Переглядів: 1142
Українські клуби закінчили єврокубкову кампанію. Комусь вона принесла задоволення, комусь - розчарування, та всі зуміли підзаробити трохи грошенят. Лідером

Поповнення ФК "Львів" напередодні гри з "сонячними"

Переглядів: 493
Напередодні матчу 26-го туру Першості родину «синьо-золотих» поповнило відразу троє новобранців Артем БЕЛОШАПКА – воротар. Народився 4-го листопада

Ігор Артимович: “В “Арсеналі” працюється нормально”

Переглядів: 273
Після зимової паузи білоцерківський «Арсенал» залишається єдиною командою першої ліги, яка не зазнала гіркоти поразок. Три матчі «арсеналівці»