Форвард "Карпат": "Лише з часом починаєш розуміти свої помилки"

09 лютого 18:46
Переглядів: 458
коваль

Після підписання контракту білоруський форвард поспілкувався з Інформаційним центром львівського клубу. 

– Лєаніде, яким чином ти знову опинився в «Карпатах»? Чия це була ініціатива?
– Був один шанс із тисячі, що я знову опинюся у Львові. І от він... Ініціатива? Якщо я тут, то, звичайно ж, вона була обопільною, але, мабуть, у мене все ж було більше бажання. Тут така команда і таке місто... Хто б не хотів в такому антуражі грати? Я дуже вдячний керівництву клубу за те, що отримав другий шанс у «Карпатах», це дорогого вартує. 

– Будьмо відверті: фани «Карпат» вважають, що з твого боку була, м’яко кажучи, помилка. Пройшли роки, тож зараз ти можеш сказати, що зробив необдуманий крок, про який шкодуєш? 
– Однозначно. Я щиро шкодую про це. Не хочу шукати виправдань, але я був молодий, гарячий, вважав, що перейду на вищій рівень. Напевно, не пощастило і в тому, що не знайшлось людини, що відмовила б мене від цього кроку. Життя таке, що лише з часом починаєш розуміти свої помилки. 

– То що ж тоді було? Дійсно, хочеться зрозуміти це, щоб перегорнути ту сторінку і більше до неї не повертатися, дивитися лише вперед...
– Повторюсь: я ні на кого не переношу відповідальність. Це було моє рішення і лише мені за нього відповідати. Повірте, зараз я найбільше за все хочу повернути підтримку львівських вболівальників, перед якими завинив. Я зроблю все залежне від мене, щоб чесно дивитись їм в очі і радувати своєю грою. Я прошу почати наші стосунки з чистого аркушу, і буду вдячний долі, якщо ми повернемо довіру один до одного. 

– Своєю грою ти залишив дійсно яскраві спогади... 
– Зараз я буду доводити своє право називатися карпатівцем з подвійним бажанням, старатимуся грати і віддаватися на 100%. Фани побачать, що я прийшов сюди не з байдужістю. Буду битися за амбіційний клуб.

– Як складалася твоя кар’єра після розформування «Сатурна»?
– Грав в «Динамо» (Мінськ), у Казахстані, потім в ФК «Мінськ»... Часу багато пройшло, а, здається, що один день минув. 

– Що скажеш про свої нинішні кондиції?
– Здоров’я в порядку. До чемпіонату не багато залишилися, на перших зборах я не був, лише бігав кроси, але сподіваюся, тренери мені допоможуть. А я працюватиму на повну силу. 

– Швидкість залишилася тією ж блискавичною, що й була? 
– Біжу нормально, а там час покаже (усміхається)

– Ти пропустив чимало цікавих речей, які відбулись у Львові останнім часом: це і Євро-2012, і успішний виступ «Карпат» в єврокубках...
– Звичайно, я дивився за цими шаленими матчами, радів за команду. І я відчував ностальгію за тими часами, адже команда була мені не байдужа. Вважаю, що це цілком нормальні емоції.

– Які згадки у тебе залишилося від нашого міста?
– Львів мені завжди подобався: неймовірна архітектура, особлива аура, привітні і щирі люди. От зараз побачив, що й дороги значно кращі стали. 

– Розкажи про свої сімейні справи.
– Я з дівчиною живу, але весілля ще не було. Я з нею радився перед приїздом сюди, вона завжди мене підтримує (і дійсно, навіть обираючи свій ігровий номер на футболці, не обійшлося без міні-наради з другою половинкою. – Авт.).

– Останнім часом ти не грав за збірну...
– Мене неодноразово викликали до тренувального табору, але потім була травма. Хоча, з тренером я на зв’язку. Він готовий мене викликати – все ж в моїх руках.

– У «Сатурні» ти грав в обороні. Тепер ти універсал? 
– Вийшло так, що німецький тренер вирішив перемістити мене з правого флангу півзахисту на правий фланг оборони, адже травму отримав наш захисник. Я розумів, що це не моє, але краще вже в обороні грати, аніж сидіти на лавці. Вже пізніше, у Білорусі, я грав лише в центрі нападу і знову почав забивати. 

– Що б ти сказав нашим вболівальникам?
– Коли вперше у складі «Карпат» я їхав на свій дебютний матч на «Україні», то за автобусом слідували автомобілі фанатів, які нас гучно супроводжували. Зізнаюсь відверто: тоді мурашки по шкірі бігали! Я знаю і пам’ятаю, що у Львові фанати дуже щиро та віддано підтримують команду, серед них просто немає байдужих. 

– Якби вони захотіли зустрітися з тобою перед початком сезону, щоб обговорити деякі речі, то...
– Без проблем! При бажанні зустрінемось, подивимось один одному в очі, поговоримо, без камер і зайвої уваги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: