Форвард "Карпат" Михайло Сергійчук: "Ми винні перед фанатами за результат"

06 жовтня 21:20
Переглядів: 91
Сергійчук

Михайло Сергійчук вийшов на поле на другий тайм, одразу включився в гру і невдовзі заробив пенальті. На жаль, старання форварда винагородженні не було – «Карпати» програли. У чому причина невдалої гри команди? На це питання Михайло спробував знайти відповідь.

«На жаль, ми дуже погано зіграли. Мабуть, це одна з наших найгірших ігор. Причину важко знайти, можливо, ми десь не відновилися після матчу проти «Динамо». Тобто, у фізичному плані ми були готові, мабуть, було якесь психологічне виснаження. Але до матчу проти «Олімпіка» цього не відчувалося. Їхали за очками, хотіли перемогти. Щодо «Олімпіка», то я грав проти цієї команди в першій лізі. Склад майже не змінився, але зараз вони діють дещо компактніше в обороні, краще захищаються». 

«Звичайно, фанатів можна зрозуміти. Вони їдуть, підтримують нас. За результат ми перед ними винні, вибачаємося, що знову не потішили їх перемогою. Могли бодай нічию взяти, якби реалізували пенальті. У тому моменті я до м’яча не дотягнувся, але воротар таки мене зачепив, дотик з його боку був. Чи хотів я пробити пенальті? Було таке бажання, але м’яча взяв Павло Ксьонз. Звичайно, його ніхто не звинувачує, таке з кожним могло статися. Десь знову можемо говорити про нефарт» – підсумував Михайло Сергійчук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: