Форвард "Карпат": "У керівництва "Таврії" всі слова - це обман"

01 червня 14:25
Переглядів: 180
Габовда

Форвард "Карпат" і екс-гравець "Таврії" Юрій Габовда розповів, чому насправді не отримував зарплату в клубі, і заявив, що має намір судитись зі своїм колишнім клубом. 

- Юрію, як прокоментуєш слова генерального директора "Таврії" Олександра Бойцана про те, що твоє прізвище було неправильно написане в контракті, через що ти і не отримував зарплату?

- По-перше, в моєму особистому контракті прізвище правильно прописане, і зарплату я завжди отримував. Тільки коли почалися фінансові проблеми, то перестав отримувати, як і всі. Чи то журналісти не правильно зрозуміли, чи то Бойцан щось не правильно розуміє! Багато футболістів, знаючи всю "кухню", передзвонювалися між собою і сміялися з того, що Бойцан говорив. Тема стосувалася так званих агентських грошей за футболіста Габовду, і до мого особистого контракту вона не має ніякого значення.

- Що говорили тобі? Чому не сплачувалася зарплата?

- Після того, як мене штучно перевели в дубль, говорили, що не платитимуть зарплату. Хоча за контрактом вони не мали права це робити. Просто налякали, так скажемо.

- З тобою так і не розрахувалися?

- Чесно кажучи, як помінявся тренерський склад, як з'явилися нові "помічники" біля Бойцана, то почався такий татів будинок, що аж нудило. Коли мені заборгували три зарплати, я тут же скористався моментом, щоб залишити клуб. Крім трьох зарплат, які мені винні досі, вони повинні мені були так звані підйомні. Але коли я прийшов на розмову, щоб віддали їх і три зарплати без всяких судів, мені сказали, що не відпустять, якщо не відмовлюся від своїх підйомних! Я сказав, що це чесно зароблені мої гроші, і я не прошу більше - тільки те, що мною зароблено. Мені відмовили, сказавши: або відмовляєшся, або не відпустимо.

- І ти відмовився...

- Звичайно, я міг судитися і чекати, виграти всі свої гроші, але не став цього робити. Причому, за своїми підйомним я міг судитися ще через місяць свого перебування в клубі "Таврія", тому що так було прописано в документі. Однак, у зв'язку з важкою ситуацією в клубі, йшов назустріч, чекав на їх "чесне слово". Але такого слова у Бойцана не існує! Тільки обіцянками розкидався: завтра, на наступному тижні і так далі... Є підозра, що ці гроші президентом клубу були виділені, але не дійшли до мене. Досі зі мною не розрахувалися, я намагався пару разів додзвонитися Бойцану, щоб запитати, яка ситуація, але це без шансів: не бере слухавку і не відповідає на смс. Після цього я написав у клуб "Таврія" лист, але не отримав відповіді. Звичайно, буду судитися, там по-іншому не можна: всі слова - це обман.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: