Фото факт. "Піккардійська терція" - у футболках збірної

23 лютого 12:32
Переглядів: 112
україна

Уславлена українська група «Піккардійська терція» неодноразово надихала українських футболістів на спортивні звершення, виконуючи національний гімн України перед важливими матчами головної команди країни.

Тепер прийшов час нашій збірній віддячити музикантам за підтримку. Прес-секретар національної команди Олександр Гливинський переказав вокальній формації вітання від тренерського штабу та гравців збірної України не лише на словах, а й у «фізичному втіленні». Кожен виконавець отримав особистий комплект форми «синьо-жовтих» із прізвищем та номером.

Наставник української команди Михайло Фоменко вдячний «Піккардійській терції», яка вже понад 22 роки презентує українську пісню й культуру у всьому світі, за неповторну мелодику й силу духу, що неодмінно передається й гравцям на полі.

«У нинішній непростий час, коли культура й спорт обмежені увагою суспільства, взаємна підтримка має навіть більше значення, ніж за спокійних обставин, бо духовність народу не можна втрачати» - зазначив керманич головної команди.

футбол

футбол

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: