Фотомить. Спекотні Олімпійські Сочі

13 лютого 23:44
Переглядів: 462
сочі

Ще до початку Олімпіади організатори обіцяли, що погодні умови в горах чорноморського курорту не заважатимуть учасникам змагатися за медалі. Минулого тижня температура в горах трималася на відмітках нижче нуля, а холодні січень та лютий сприяли утворенню великого сніжного покриву в горах. Але потім погода істотно змінилася. На узбережжі Сочі стовпчики термометрів досягли позначки в +20˚С, а в гірських районах, де проходить більшість змагань лижників - до +10˚С. За прогнозами синоптиків, наступного тижня температура повітря підвищиться ще на 5 градусів.

Щоб зберегти якість снігу, організатори почали посипати його хімічним розчином, зробленим на основі солі. Це призвело до утворення тонкого водяного шару, що замерзає при контакті зі снігом, утворюючи слизьку поверхню. Такий сніг схожий на весняний.

За словами директора зі зв'язків з громадськістю Міжнародного олімпійського комітету Марка Адамса, всі побоювання з приводу стану снігу передчасні: «Я був присутній на кількох змаганнях і не побачив жодних проблем, - сказав він. - Наскільки я розумію, на вихідних розпочнеться снігопад і температура знизиться».

Однак спортсмени-олімпійці, змушені проходити дистанції на відкритому повітрі, не поділяють оптимізму Адамса - вони вже оновили свою спортивну форму і проходять дистанції в футболках і майках.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: