Франческо Баранка: "Почали блокувати роботу організаторів договірних матчів"

08 січня 14:00
Переглядів: 171
Баранка

Голова Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України Франческо Баранка розповів про експеримент, який провела організація для боротьби з договірними матчами в країні.

«Ми запропонували провести експеримент, який в своєму роді став першим в світовому футболі. Ми сказали, що ми не можемо поїхати в Азію і попросити букмекерів не пропонувати ставки, але ми можемо заблокувати роботу тих, хто безпосередньо перебуваючи на стадіоні, відправляє дані про матч. Ми почали обговорювати цю проблему з організаторами змагань, отримали їх згоду і реально включилися в процес з п’ятого туру сезону-2017/18», – заявив пан Баранка в інтерв’ю KomandaOnline.

За словами італійця, спочатку були певні складності і опозиція, тому що багато хто не розумів практичні нюанси роботи, але незабаром прийшли перші результати.

«Ми разом почали знаходити  тих, хто, перебуваючи на стадіоні безпосередньо проводили якісь дії, пов’язані з ходом матчу. Вперше нам вдалося домогтися бажаного, коли представник букмекерської контори раптово покинув гру, після того, як зрозумів, що той, хто повинен був передавати дані про гру, не був допущений на стадіон», – підкреслив експерт.

За словами Франческо Баранки, ФФУ не збирається зупиняти букмекерський бізнес, її завдання – створити певні правила роботи з букмекерами, завдяки яким, в разі підозрілої активності щодо поєдинку, можна буде блокувати через провайдера передачу даних, а не зупиняти саму гру.

Раніше голова Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України Франческо Баранка розповів, що у 2017 році відбулося 65 підозрілих матчів у Другій лізі.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: