Франческо Баранка: "Зараз букмекери уникають "Скалу"

23 травня 07:52
Переглядів: 150
Скала

Голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка заявив, що букмекерські контори дають можливість поставити на матчі за участю «Скали» в Першій лізі лише до матчу, проте в лайві на поєдинки стриян жоден букмекер не дає лінію.

У неділю, 21 травня, відбулася зустріч Першої ліги «Арсенал-Київ» – «Суми», яка завершилася незвичним рахунком 5:4. За словами Франческо Баранки, букмекерські контори відмовляються давати можливість ставити під часу матчу за участю стриян. Очевидно, що головною причиною слугували попередні підозрілі ігри, на які робилися аномальні ставки.

«Ніхто не давав цей матч в режимі Live. Зараз букмекери уникають «Скалу», – сказав голова Комітету з етики та чесної гри.

Крім того, згаданий матч розгортався за цікавим сценарієм. Після першого тайму неочікувано перемагала «Скала» (1:3), забивши за 45 хвилин стільки, скільки за останні 10 турів. Утім, «Арсенал-Київ» у вольовому стилі вирвав перемогу з фінальним рахунком 5:4.

Схожий розвиток подій був у скандальному поєдинку «Іллічівець» – «Гірник-Спорт». Нагадаємо, що тоді маріупольці до перерви програвали з рахунок 0:1, а в підсумку перемогли (3:1). Після гри «Рейтингу Букмекерів» стало відомо, що значні суми поставили на те, що гості виграють перший тайм, але програють зустріч. Однак на поєдинок «Арсенал-Київ» – «Суми» нічого подібного не було. До того ж на кількість забитих м’ячів дивних ставок не було.

«Жодних дивних рухів за варіантами «тайм/матч» і за кількістю голів не було теж», – зазначив Франческо Баранка.

Нагадаємо, що напередодні 29-го туру Першої ліги поєдинок «Скала» – «Суми» потрапив під пильний нагляд Комітету етики та чесної гри ФФУ через загрозу фіксованого результату. Зрештою, «Рейтинг Букмекерів» відстежив, що обсяг ринку цього матчу на біржі ставок склав понад $62 000.

Щодо гри «Скала» – «Суми» Франческо Баранка заявив, що ФФУ відкриє справу. Втім, «Скала» просить надати докази нечесної гри футболістів у матчі з «Сумами» або вибачення. Більше того, президент клубу Микола Кміть додав, що «Контори та букмекери – біда українського футболу»

Як наслідок, Комітет з етики та чесної гри відкрито заявив, що буде уважно та ретельно стежити за останніми турами в нижчих лігах. Однак, за словами Франческо Баранки, «на матч «Десна» – «Арсенал-Київ» поставлені надзвичайно великі суми».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: