Франківчанкам пропонують зайнятись спортом у сезон відпусток

08 липня 12:38
Переглядів: 157
аеробіка

Представниці прекрасної статі, які ще не встигли підготувати своє тіло до пляжного сезону, можуть почати працювати вже сьогодні. Тим паче, що сезон відпусток тільки почався. Фітнес-центри Івано-Франківська, окрім занять у тренажерних залах, пропонують різні види фітнеса: йогу, пілатес, мікс-фітнес, фітнес-бікіні, боді воркаут, аеробіку, аква-фітнес, стрип-пластику, степ-аеробіку, фітбол та ін.

У такому випадку Вам залишається лише вдало обрати тренера та довіритися йому. Найбільш поширеними все ж є : пілатес, йога, аеробіка, шейпінг, кроссфит( одне з останніх інновацій в галузі фитнеса, спрямованих на розвиток спортивних показників, а також загального зміцнення здоров'я та розвиток витривалості.

“Фітнес у наш час є невід'ємною частиною життя. Все більше жінок обирають заняття у тренажерному залі. І це радує, адже прекрасна половина людства перестала боятися занять з обтяженням, оскільки зал, безперечно, – один із найефективніших методів корекції фігури”,– зазначає дворазова золота призерка з “Модельного фітнеса” та бронзова призерка “Фітнес-бікіні” Олександра ПОЛОНСЬКА.

“Потрібно пам’ятати, що фізичні навантаження з правильним харчуванням, відмовою від шкідливих звичок та повноцінним сном принесуть справді приголомшливий результат”,– резюмує фітнес-модель.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: