Франківчанки везуть медалі з чемпіонату України з боксу

30 жовтня 15:00
Переглядів: 93
Бокс

Минулого тижня у Чернівцях відбувся чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді та юніорок.

Участь у змаганнях взяли понад 180 спортсменок з 23 обласних центрів України.

У категорії дорослих спортсменів також розігрували путівку на чемпіонат світу в Казахстані, де у свою чергу буде нагода вибороти ліцензію на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро наступного року.

Представниці Школи вищої спортивної майстерності на чолі з тренером Сергієм Данилівим вдало виступили на змаганнях та привезли до Івано-Франківська чотири нагороди.

"Золото" здобула Ірина Винник, яка виступала серед  дорослих у ваговій категорії понад 81 кг. Бронзові медалі вибороли також "дорослі" спорстменки Мар’яна Максимів (вагова категорія – 54 кг) і Ольга Трушик (57 кг), а Марія Пасічна стала третьою серед молоді (64 кг). Трохи не вистачило до п’єдесталу Ірині Яськовій, яка посіла четверту сходинку в елітній групи серед дорослих у ваговій категорії 57 кг.