Франківчани взяли участь у першому регіональному Фестивалі дитячого регбі

12 травня 11:30
Переглядів: 133
Регбі

У неділю, 8 травня, в Ужгороді відбувся перший регіональний Фестиваль дитячого регбі-5, участь у якому взяли участь вісім команд юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодші із Закарпаття та Івано-Франківська.

Змагання пройшли за ініціативи Федерації регбі Закарпатської області.

Прикарпаття на фестивалі представляли три команди вихованців ДЮСШ-2, Закарпатську область - дві команди з Ужгорода та по одній - з Виноградівського, Міжгірського та Хустського районів. Не зважаючи на те, що серед завдань Фестивалю не стояло виявлення переможців, дитячий максималізм, емоції і азарт перетворили кожну гру у незабутнє видовище.

Знаковою подією Фестивалю була зустріч дівчачих команд збірної Закарпатської області і Івано-Франківська, яка закінчилась драматичною нічиєю.

Завершився Фестиваль відзначенням всіх команд памятними кубками та грамотами Федерації регбі Закарпатської області та регбійного клубу "Корзо".

Наступного дня, 9 травня всі команди взяли участь у товариських іграх уже з класичного регбі, що посприяло підготовці команд  до офіційних змагань сезону -  чемпіонату України, перший етап якого відбудеться 21-22 травня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: