Франківець Майко - п'ятий на міжнародному марафоні

07 травня 14:40
Переглядів: 269
Олександр Майко

Успішним для представників івано-франківська, виявився традиційний міжнародний Київський марафон “WIZZ AIR KYIV CITY MARATHON”. Серед майже пів тисячі учасників, Олександр Майко п’ятий, Ігор Костюк – дванадцятий.

В числі спортсменів більше двадцяти майстрів спорту, вісім майстрів спорту міжнародного класу, багаторазові переможці міжнародних та всеукраїнських змагань. Любителі бігу на довгі та наддовгі дистанції пам’ятають Олександра Майка - наполегливого хлопця з Івано-Франківська. Минулого року він запам’ятався яскравими забігами на кубку України з марафону та ряді міжнародних пробігів.

Перший у сезоні 2014 року марафон, був надзвичайно складним й виснажливим для Олександра. Половина дистанції чітко пройдена за встановленим графіком бігу. Функціональні проблеми почалися вже на 24 кілометрі марафонської дистанції.

Надзусиллями волі, учневі О.Я. Фотуйми, вдалося протидіяти втомі та частим м’язевим спазмам. Після забігу таймер зупинився на позначці 2 год 43 хв і 15 секундах. Даний результат не є фактично тим, на котрий розраховував представник нашого міста. Однак, керівництво й менеджмент SC “AliaS” – за котрий виступає Олександр Майко, підтримує молодого спортсмена і сподівається на його подальші успіхи у Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: