Франківщина приймала молодіжний чемпіонат країни з вільної боротьби

05 травня 22:14
Переглядів: 294
Вільна боротьба
В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок віком від 17 до 20 років.
 
На урочистому відкритті були присутні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб та начальник управління молоді і спорту ОДА Ростислав Микитюк, інформує прес-служба ІФ ОДА. 

У своєму вітальному слові Олег Гончарук побажав спортсменам успішних виступів  та високих спортивних досягнень на цьогорічній першості. 

Як відзначив голова облдержадміністрації, турнір за своїм значенням є надзвичайно важливим, адже окрім титулу чемпіона України, є ще й фактичним відбором до чемпіонату Європи, що вже незабаром розпочнеться в Туреччині, та світової першості, яка стартуватиме у Бразилії.

«Ви – велике майбутнє національного олімпійського руху. – наголосив Олег Гончарук. – Сподіваюся, що синьо-жовтий прапор перемоги вже незабаром майорітиме на всіх спортивних аренах світу».

Престиж Прикарпаття в організації та прийнятті турнірів такого високого рангу, за словами Сергія Басараба, постійно зростає. 

Безумовним свідченням довіри є зокрема й те, що офіційні чемпіонати з вільної боротьби проводяться на Івано-Франківщині ось уже протягом чотирьох останніх років. 
 
«Два роки поспіль Прикарпаття приймало чемпіонат України серед юнаків. Цьогоріч ранг вищий – ми проводимо змагання серед юніорів. Щороку престиж Прикарпаття зростає, покращуються як умови, так і організація проведення змагань», – зауважив Сергій Басараб.
 
Організацію проведення турнірів на Івано-Франківщині та високу спортивну підготовку прикарпатських спортсменів відзначив і Державний тренер з вільної боротьби серед чоловіків та жінок в Україні Едуард Носадчий.
 
«На Івано-Франківщині боротьба завжди була на висоті. Щороку прикарпатські спортсмени демонструють хороші показники на змаганнях. Як наслідок, уже сьогодні Прикарпаття має свою плеяду професіоналів, серед яких чимало чемпіонів України та призерів світових першостей. Це – свідчення міці місцевої школи та чимала перспектива на майбутнє», – відзначив Едуард Носадчий.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: