Франківськ vs Бремен: у обласному центрі Прикарпаття відбудеться боксерський вечір

12 липня 13:06
Переглядів: 1581
Кікбоксинг

Прикарпатських любителів боксу запрошують підтримати команду нашого міста у матчевій зустрічі з командою міста Бремен (Німеччина).

Вечір боксу триватиме у форматі восьми поєдинків, розповів під час прес-конференції організатор змагань Віталій Мерінов.

“Приємно що в нашому місті відбувається багато міжнародних спортивних заходів. Ми бачили вже в нашому місті боксерські поєдинки збірних восьми країн. Тому хочу запросити франківців на цікаві та захоплюючі бої”, – зазначив керівник департаменту молоді та спорту Віталій Матешко.

У свою чергу, тренер збірної Німеччини Генріх Оханян подякував за чудовий прийом.

“Наші бійці та тренери ще ніколи не були в Україні, і хочу сказати, що ми в захваті від побаченого. Ми хочемо поділитися досвідом з вами, і перейняти ваш досвід. Ми готові далі з вами співпрацювати”, – наголосив наставник німців.

“Як ви знаєте, німці, стійкі, жорсткі, будуть бутися до останнього. Але ми будемо включати козацьке загартування і давати їм бій. Я запевняю, буде цікаво”, – розповів тренер франківської команди Анатолій Мушій.

Боксерська зустріч відбудеться у четвер, 13 липня, на базі КП «Муніципальний фізкультурно-оздоровчий центр» за адресою вул. Симонека, 13.

Початок змагань о 19.00 год.

Для присутніх на вечорі великого боксу – розіграш боксерських сувенірів, пообіцяв Віталій Мерінов.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: