Франківська "Говерла" обіграла "Хортицю"

28 листопада 08:30
Переглядів: 102
Говерла баскетбол
Переломивши хід гри на власну користь після великої перерви, івано-франківська «Говерла» обіграла запорізьку «Хортицю» з рахунком 79-65.
 
Хід гри
 
Вигравши дебютну чверть із шестиочковою перевагою, «Говерла» занадто рано заспокоїлася, пропустивши разючий контрвипад від суперника, у складі якого потужний ігровий відрізок провів новачок Денис Іванов. За десять хвилин досвідчений форвард здобув 10 очок, забиваючи з усіх можливих дистанцій. Не менш потужно зіграв Олексій Адедіран, котрий до великої перерви ледь не оформив дабл-дабл (10 очок + 9 підбирань). Вигравши другий період, «Хортиця» повела 36-29.
 
На старті другої половини розрив у рахунку на користь гостей сягнув максимальних чотирнадцяти очок, однак івано-франківці зібралися та здійснили потужний камбек, вирвавшись уперед (52-49). Четверту десятихвилинку господарі провели так само потужно. На початку періоду атаки своєї команди переважно завершував Віктор Люльдюрай, надалі ж співвітчизника підтримали Вільямс і Джеймс, котрі за підтримки українських партнерів розвинули успіх і принесли «ведмедям» другу перемогу в сезоні.
 
Статистика
 
Бігмен «Говерли» Віктор Люльдюрай оформив дабл-дабл (24 очка + 11 підбирань). Джейсон Джеймсзаписав на свій рахунок 13 очок,10 передач і 6 підбирань, Андрій Калашніков – 12 очок, Данте Вільямс – 11 очок, 9 підбирань і 7 передач.
 
Найрезультативнішим гравцем у складі «Хортиці» став Денис Іванов, котрий відзначився 17 очками. 12 очок і 9 підбирань на рахунку Олексія Адедірана, 10 очок і 7 передач – Станіслава Сокура.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: