Франківська "Говерла" здобула на виїзді першу в сезоні перемогу

21 листопада 12:00
Переглядів: 98
БК Говерла
«Кремінь» не виправдав статус фаворита протистояння з «Говерлою», а івано-франківці здобули першу в сезоні перемогу, ще й на виїзді та над одним із лідерів турнірної таблиці – з рахунком 79-68.
 
Хід гри
 
У першій половині господарі за винятком невеликого відрізку демонстрували невиразну гру в атаці, поступаючись івано-франківцям, «погоду» у складі яких робило тріо легіонерів, у боротьбі на щитах і припускаючись численних помилок. Лідируючи +5 за підсумками стартової чверті, впродовж наступних десяти хвилин «Говерла» збільшила власну перевагу більш ніж утричі. Цьому сприяло й те, що «Кремінь» дозволяв суперникові робити занадто багато відкритих кидків, за що неодноразово був покараний. У підсумку на велику перерву команди вирушили за рахунку 29-41 на користь команди Павла Піскарьова.
 
Після паузи у грі кременчуцька команда кинулася надолужувати згаяне, однак на заваді їй знову сталиВільямсДжеймс і Люльдюрай, котрі, схоже, зуміли непогано зігратися між собою та з українськими партнерами. Заключну чверть суперники розпочинали за рахунку 49-59, і як не намагалися підопічні Ігоря Чигринова підібратися до своїх опонентів (особливо активним в останні хвилини був Ернесто Ткачук), говерляни тримали удар. Впродовж завершальної хвилини своє вагоме слово сказав до цього не надто помітний Ярослав Кадигроб, чиї холоднокровні кидки остаточно позбавили господарів шансів на успіх.
 
Статистика
 
Джейсон Джеймс приніс «Говерлі» 15 очок і зібрав 9 відскоків. 16 очок на рахунку Данте Вільямса. 15 очок здобув Ярослав Кадигроб. 10 очок і 5 підбирань в активі Сергія ЮрченкаВіктор Люльдюрай став автором 12 очок і 5 зібраних відскоків.
 
У складі «Кременя» результативною грою відзначилися Юрій Лохманчук (14 очок + 6 підбирань), Максим Балашов (12 очок), Ярослав Скрипець (11 очок + 7 підбирань) і Крістіан Луговцов (9 очок).
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: