Франківська область дасть чотири мільйони гривень на стадіон, який мав будуватися без коштів бюджету

04 червня 17:00
Переглядів: 626
Стадіон

3 червня, відбулося засідання постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова.

Поміж великої кількості питань, комісія також розглянула пропозицію створення штучного футбольного поля в Івано-Франківську. Поле буде облаштоване в рамках проекту УЄФА. Окрім Франківська проект охоплює також місто Чернівці та Рівне.

Кошти на створення поля будуть виділені УЄФА, а перераховані Федерації футболу України. Для створення поля потрібне підписання меморандуму з місцевими органами влади, адже поле будуватиметься шляхом співфінансування.

З обласного бюджету виділять 4 млн гривень для облаштування поля.

Після створення поле передадуть на баланс Обласної федерації футболу. Землю для нього виділили ще рік назад. При обговоренні даного питання від депутатів прозвучала пропозиція залишити майно в формі комунальної власності, натомість Тарас Клим повідомив, що за вимогами УЄФА поле має перейти на баланс Обласної федерації футболу.

Також депутати запропонували поділити витрати між обласним і міським бюджетом у відсотковому відношенні 50 на 50, адже футбольне поле буде збудоване в Івано-Франківську.

Депутати підняли питання того, хто ж утримуватиме поле. На це також потрібні кошти, які можливо доведеться виділяти з бюджету. Тарас Клим запевнив, що зараз федерація футболу міркує над цим питанням.

Голова обласної ради Олександр Сич підтримує підписання меморандуму.

Сьогодні комісія погодила це питання і в подальшому його розглянуть на сесії Івано-Франківської обласної ради. Олександр Сич підсумував, що футбол в області потрібно реанімувати.

Нагадаємо, мова йде про стадіон поблизу недобудованого стадіону “РУХ”, під який у жовтні перед виборами мера у Івано-Франківську президент України Петро Порошенко заклав капсулу.

У березні “Галка” писала, що будівництво стадіону, під яке у Франківську заклав капсулу Порошенко, так і не розпочалось. Ситуація не змінилася й нині.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: