Франківські кікбоксери після змагань у Дніпропетровську потрапили до складу збірної

17 жовтня 07:40
Переглядів: 135
кікбоксинг

Вихованці франківських спортивних клубів "Форум" та "СПЗ" привезли з Чемпіонату України серед юніорів та Кубка України серед дорослих з аматорського кікбоксингу 10 золотих, 2 срібні та 5 бронзових медалей.

Спортсмени Івано-Франківської федерації аматорського кікбоксингу України по версіям WTKA-IAKSA не перший рік показують хороші результати на змаганнях найвищого рівня. По завершенню цьогорічного чемпіонату України серед юніорів та Кубка України серед дорослих, що відбувався у Дніпропетровську, вони привезли цілу колекцію нагород.

У чемпіонаті України серед юніорів (16-18 років) чемпіонами в розділі лайт-контакт сталиОлександр Фокшек та Олександр  Гаджук (СК "Форум"), а третє місце завоював Ярослав Серафин (СК "СПЗ"). В розділі фул-контакт золото отримав Валентин Гаванюк (СК "СПЗ"), срібло уЯрослава Серафина та Олександра Фокшека, а бронза - у Олександра Гаджука.

У Кубку України серед дорослих рекордсменом по числу завойованих золотих нагород став важковаговик Ярослав Рипньовський (СК "Форум"), який став першим у трьох розділах програми (лайт-контакт, фул-контакт та лоу-кік-лайт). Найважче йому дісталась третя золота нагорода в розділі фул-контакт, де у фінальному двобої він переміг майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу з Дніпропетровська Михайла Рібченка, тричі відправивши його в нокдаун.

По дві золоті нагороди вибороли перспективний спортсмен з СК "СПЗ" Назар Борднарчук (лайт та фул-контакт), та заслужений майстер спорту, триразовий чемпіон Світу Іван Грушка з СК "ФОРУМ", (який повернувся після двохрічної перерви) в розділах лайт-контакт  та лоу-кік-лайт. Ще дві бронзові нагороди в активі Дмитра Ящука (лайт-контакт та фул-контакт) і одна у Івана Грушки(фул-контакт).

За результатами змагань Іван Грушка, Назар Боднарчук, Ярослав Рипньовський та чемпіон Світу 2013-го року з Надвірної, майстер спорту міжнародного класу Роман Романенко були включені до складу збірної команди України для участі в Чемпіонаті Світу, який відбудеться з 27 жовтня по 3 листопада 2014 року в Італії.

Спортсмени приступили до останнього, найвідповідальнішого етапу підготовки до Чемпіонату Світу. У федерації зазначають, що за скрутного фінансового становища не завжди вдається на 100% виконати все заплановане, все на 100 відсотків, тож спортсмени звертаються з пропозицією співпраці до небайдужих осіб, які могли би їх підтримати.