Франківські команди відіграли чергові зустрічі у Вищій лізі ДЮФЛ

11 квітня 09:05
Переглядів: 96
ДЮФЛ U-17

8-9 квітня пройшов 12 тур Дитячо-юнацької футбольної ліги України серед команд Вищої ліги. Виступи двох представників Івано-Франківщини  серед найкращих  дитячо-юнацьких футбольних клубів  України були невдалими.

Так, в суботу, 8 квітня, усі чотири команди знизу турнірної таблиці грали матчі між собою. В Ужгороді команда СДЮСШОР «Прикарпаття» U-16 впевнено перемогла ровесників із місцевого СДЮСШОР – 3:0. В складі команди Ігора Мельничука відзначились  Олег Старосимук, Андрій Хома та Степан Волосянко. Нажаль, почин «старших» не змогли підтримати юні футболісти команди «Прикарпаття» U-14, які поступились своїм ровесникам із міста над Ужем з рахунком 0:2.

ДЮФК «Ніка-05» приймало в Ямниці команду «Мункач». Юні футболісти U-16  під керівництвом Андрія Нестерука перемогли, а от команда  Володимира Лесіва U-14 програла.

В неділю відбулись ще чотири матчі за участі двох представників нашого краю  у Вищій лізі. Нажаль,  очковий доробок  команд  не вразив.

Лише  команда СДЮСШОР «Прикарпаття» U-17 здобуло залікове очко із ужгородцями на полі МЦС «Рух». До речі, команда Валентина Москівіна,  вперше в сезоні не пропустила м’яча у власні ворота. При цьому юні футболісти не вразили ворота суперника, але  здобули перше залікове очко до комплексного заліку школи в поточному сезоні.

Команда юних футболістів «Прикарпаття» U-15 , пропустила м’яч від ужгородців, який виявився єдиним у зустрічі.  Ця  поразка  у заключному матчі протистояння двох СДЮСШОР, вивела команду Ужгорода на 7 місце в турнірній таблиці комплексного заліку, із 43 очками.

У доробку команд СДЮСШОР «Прикарпаття» наразі 41 залікове очко та 8 місце.

У ДЮФК «Ніки-05» обидві команди свої недільні матчі проводили у Львові із УФК «Карпати», де зазнали поразок з рахунком 0:3. Наразі у них 9 сходинка  у  турнірній таблиці й 32 очки.

На 4 очки менше у команди «Мункач» із Мукачева.

Наступний тур серед команд Вищої ліги ДЮФЛ України  відбудеться 22 та 23 квітня.  Зокрема СДЮСШОР «Прикарпаття» свої матчі проведе із командою ФК «Львів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: