Франківські козаки посіли 9-те місце в "Козацьких розвагах"

10 липня 16:52
Переглядів: 184
козацькі забави

5-6 липня 2014 року у центральному парку культури і відпочинку міста Чернігова відбувся фінал спортивного фестивалю «Козацькі розваги», завданням якого була популяризація здорового способу життя, підвищення мотивації у населення до занять фізичною культурою та спортом, а також демонстрація сили, витривалості та швидкості сучасних українських богатирів.

Всеукраїнський спортивний фестиваль «Козацькі розваги» проводиться в три етапи: І етап проводиться на місцевому рівні, ІІ етап - змагання серед переможців області, Ш етап - фінал Всеукраїнського фестивалю серед переможців областей. Щоб позмагатись до Чернігова прибули силачі з 17 областей України. Представляти Івано-Франківську область вибороли козаки Неміш Василь та Рибак Михайло.

Учасники фестивалю «Козацькі розваги» зі всіх регіонів України перекидали через височенну жердину 5-ти кілограмовий чобіт, піднімали 70-кілограмову колоду, на швидкість міняли колеса у возі, вантажили на віз мішки із «сіллю», перетягували линву (визначали найкращих у таких конкурсах як «Чумаки», «Колода», «Каменярі», «Козацька вдача», «Чобіток» і «Козацька засіка»).

Тож, за підсумком двох днів боротьби з загальною сумою у 151 очко перемогу святкувала команда з Львівщини. Срібними призерами з сумою у 144 бали стали козаки з Харківщини. Третє місце посіли представники Волинської області. Наші козаки з Івано-Франківщини за результатами змагань стали дев’ятими серед 17 команд.

Переможці були нагороджені цінними призами (штангами), медалями та грамотами від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Загалом фестиваль пройшов в хорошій та дружній атмосфері, в якій відчувався піднесений настрій учасників розваг.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: