Франківські регбісти здобули Кубок посла Франції в Україні

18 жовтня 23:00
Переглядів: 202
Регбі

У Києві 14-15 жовтня відбулися ігри четвертого міжнародного Кубка посла Франції в Україні за участі 18 юнацьких команд з України і Литви. Головну відзнаку привезли івано-франківські спортсмени. 

Змагалися у двох вікових групах  – 12-13 річні і  10-11 річні хлопці і дівчата. У молодшій віковій групі виступала і команда з Івано-Франківська – ДЮСШ-2-«Роланд», повідомляють в обласній федерації регбі.

Юні прикарпатці у групі легко перемогли київську команду «Київ-Дарниця» – 40:0 і закарпатських «Опришок» із селища Колочава з рахунком 30:5. А згодом –  суперника з Литви, команду Вільнюської академії регбі «Таурас» з рахунком  20:15.

Протягом року команда взяла участь у кількох змаганнях різного рівня: стала другою на Всесвітніх юнацьких іграх в Австрії (2 місце), у чемпіонаті Україні (2 місце), а тому, без сумніву, вважалась фаворитом змагань.

Фінальна гра пройшла з повною первагою прикарпатців. Як і у попередніх іграх результативними діями відзначились Бойчук Тарас, Романов Віталій, Коханська Софія. Підсумок гри – 30:10 і Кубок посла Франції в Україні з рук аташе Посольства Франції в Україні отримала капітан команди Гільтайчук Єлизавета.

Переможцями Кубка посла Франції в Україні стали Бойчук Тарас, Шеленко Владислав ( обидва ЗШ №17), Романов Віталій (ЗШ №19), Коханська Софія, Бобрикович Катерина (обидві ЗШ №12), Гільтайчук Єлизавета, Столярчук Єлизавета (обидві ЗШ №25), Доцяк Вадим (ЗШ №4), Іванюк Михайло (ЗШ №15), Боніковський Святослав (Загвіздянська ЗШ).

Найкращою гравчинею турніру у віковій групі 2005-06 р.р.н. була визнана Коханська Софія.

Раніше команда стала другою на Всесвітніх юнацьких іграх в Австрії (2 місце), у чемпіонаті Україні (2 місце).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: